همزمان با سراسر کشور؛
مردم چهارمحال و بختیاری با برگزاری راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام را فریاد زدند
راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در مقابل توطئه های آمریکا همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم چهارمحال و بختیاری در میعادگاه های نماز جمعه استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، مردم چهارمحال و بختیاری امروز(جمعه 27 دی) با برگزاری راهپیمایی های پرشور بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه حمایت خود از اقتدار و صلابت نظام در مقابل توطئه های آمریکا را اعلام کردند.

 

پاسداشت شهدای حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و اعلام انزجار از فراکنی های دشمنان قسم خورده انقلاب از اهداف برگزاری این راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه بود.

 

مردم در این راهپیمایی با حمایت از اقتدار و صلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه آمریکا در جهان، بر پشتیبانی از عظمت و قدرت نیروهای مسلح کشور در برابر دشمنان انقلاب تأکید کردند.

 

در شهرکرد نیز همه آحاد مردم و مسئولین چهارمحال و بختیاری با حضور پرشور حمایت خود از اقتدار نظام جمهوری اسلامی را اعلام و از مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد تا چهارراه اداره برق را راهپیمایی کردند.

 

مردم چهارمحال و بختیاری در این راهپیمایی ها با در دست داشتن پوسترهایی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از رشادت های این سردار سرافراز اسلام در مقابل توطئه های جهانی آمریکا و هم پیمانانش تجلیل کردند.

 

«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» شعارهای مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی امروز حمایت از اقتدار نظام و محکومیت اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی بود.

 

مردم چهارمحال و بختیاری همچنین توطئه های انگلیس خبیث و اقدام سفیر این کشور در تجمع ساختارشکنانه تهران را محکوم و خواستار برخورد قاطع مسئولین کشور با این اقدام غیردیپلماتیک شدند.

 

این راهپیمایی همزمان با مرکز چهارمحال و بختیاری در سراسر میعادگاه های نماز جمعه استان و در شهرهای مختلف با حضور پرشور مردم انقلابی برگزار شد.

 

چاپ خبر