فرمانده انتظامی گلستان:
فعالیت ۹۱ تیم در طرح ترافیکی زمستان پلیس راه
فرمانده انتظامی گلستان، از فعالیت ۹۱ تیم در طرح زمستانه پلیس راه استان گلستان خبر داد و گفت: بیش از ۳۰۰ نیرو در طرح زمستانه به کارگیری شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «سردار روح الامین قاسمی» امروز(شنبه ۲۳ آذرماه) در رزمایش طرح ترافیکی زمستان پلیس راه استان گلستان در سال 98 اظهار کرد: از دو نعمت سلامت و امنیت در جامعه برخوردار هستیم و پلیس برای سلامت و امنیت مردم در جامعه نقش دارد.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان ادامه داد: خدمتی که در طرح و رزمایش زمستانی به مردم ارائه می کنیم یکی از نعمت های بی بدیل خداوند است که نصیب پلیس و دستگاه خدمات رسان شده است.

 

سردار قاسمی با بیان اینکه مردم به اقتدار و مهربانی پلیس نیازمند هستند، بیان کرد: اقتدار پلیس در برابر کسانی که به دنبال از بین بردن نظم در جامعه هستند مشهود است و قطعاً برخورد سلبی پلیس با افرادی است که به دنبال بی نظمی هستند.

 

وی افزود: در سیل اخیر مردم سیل‌زده شاهد مهربانی پلیس بودند و در سطح کشور نیز اینگونه رفتارها را از پلیس در برابر مردم شاهد هستیم، امروز جمع مقدسی که در این میدان حضور یافته‌اند به واسطه طرح رزمایش زمستانه ای است که نیروی انتظامی به همراه دستگاه خدمات رسان برای کمک به تمام مردم کشور و استان برگزار می کنند.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان تاکید کرد: آرزوی پلیس این است که مردم در طول زمستان سفر ایمن داشته باشند و پلیس و دستگاه خدمات رسان تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف به کار می گیرد.

 

قاسمی متذکر شد: در سطح استان گلستان سه محور برف گیر وجود دارد که همکاران ما با تمام تجهیزات و امکانات در خدمت مردم هستند و بیش از 300 نیرو در طرح زمستانه به کار گیری شده اند.

 

وی با بیان اینکه در طرح زمستانه 91 تیم به کارگیری شده اند، بیان کرد: با همکاری پلیس از ابتدای سال تا کنون  24 درصد از تصادفات کاهش یافته که تصادفات جرحی سه درصد و تصادفات خسارتی 9 درصد کاهش داشته است.

 

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون میزان فوتی ها در تصادفات جاده ای با کاهش ۲۵ درصدی همراه بوده است، بیان کرد: این موفقیت به واسطه تلاش همکاران ما در پلیس راه و راهور است.

چاپ خبر