۷۵ عنوان کتاب در یک کتاب قرآنی آستان حسینی(ع)
دارالقرآن کریم در آستان مقدس امام حسین نخستین نسخه کتاب «انتشارات دارالقرآن کریم» حاوی معرفی مختصری از کتاب های قرآنی چاپ شده در دارالقرآن کریم را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از qafqn، دارالقرآن کریم در آستان مقدس امام حسین(ع) اولین نسخه از کتاب «انتشارات دارالقرآن کریم» را چاپ کرد؛ این کتاب شامل معرفی مختصری از انتشارات قرآنی این آستان از آغاز تاسیس تاکنون است.

«صفاء السیلاوی» مسئول مرکز رسانه قرآنی دارالقرآن کریم این آستان، گفت: مدیریت دارالقرآن پس از گذشت بیش از 10 سال فعالیت مستمر در خدمت به قرآن کریم، به چاپ کتابی از انتشارات خود در این زمینه روی آورده است، دارالقرآن به معرفی مختصری از جزئیات کتاب ها منتشر شده خود در این کتاب اقدام کرد.

السیلاوی افزود: دارالقرآن تلاش دارد تا این کتاب ها را در محافل علمی گسترش دهد و آنها را به پژوهشگران معرفی کند.

 

وی ادامه داد: این کتاب بیانگر تولیدات منتشر شده دارالقرآن کریم در زمینه بینش علمی است که پروژه های قرآنی را همراهی کرده است. کتاب های منتشر شده در این کتاب 75 عنوان دارد.

مسئول مرکز رسانه ای قرآنی گفت: این 75 عنوان شامل بخش های مختلف همچون تحقیقات نسخه های خطی قرآنی، کتاب های تخصصی، تهیه برنامه های تحصیلی، چاپ پایان نامه های دانشگاهی، همچنین مجلات علمی و نشریه های دوره ای است.

چاپ خبر