با حضور مدیرکل ارشاد اصفهان انجام شد؛
برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری کارگروه فضای مجازی استان اصفهان
شورای سیاست گذاری کارگروه فضای مجازی استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام «محمدعلی انصاری» در شورای سیاست گذاری کارگروه فضای مجازی استان اصفهان گفت: تحقق اهداف و برنامه‌های کارگروه فضای مجازی استان اصفهان در بلندمدت اثرات خوبی خواهد داشت که این مسئله در صورت تلاش و جدیت برای برنامه ریزی و اجرای موثر و دقیق محقق می‌شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت همدلی اعضای کارگروه برای اجرای موثر برنامه‌ها خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین نکته این جلسه تاکید بر فعال‌تر کردن کمیته‌های ذیل این کارگروه بوده که در این راستا لازم است کارها و فعالیت‌های خود را از آموزش صحیح متولیان فضای مجازی در استان و شهرستان‌ها آغاز کنیم.

 

وی با اشاره به اهمیت کمیته تولید محتوای فضای مجازی اظهار کرد: در شورای سیاست گذاری کارگروه فضای مجازی استان اصفهان می‌توانیم برای هماهنگی بین کمیته‌های این کارگروه برنامه ریزی و جمع بندی لازم را انجام داد.

 

در این جلسه همچنین سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

 

شورای سیاست گذاری کارگروه فضای مجازی استان اصفهان ذیل شورای فرهنگ عمومی استان باحضور «سرهنگ مرتضوی» رئیس پلیس فتای استان، «محمدرضا شواخی زواره» معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان، «اصغر مختاری» معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام «رمضانعلی معتمدی» مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی اصفهان برگزار شد./

 

چاپ خبر