نمایشگاه پژوهش و فن بازار در مرکز خراسان شمالی افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار با حضور معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی امروز دوشنبه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ علی بیگ زاده امروز دوشنبه (18 آذر) در آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار با بیان اینکه کلید توسعه هر کشوری، پژوهش و تحقیق است، افزود: امروز در عصر پر شتاب تاریخ هستیم و تغییر و تحولات پر سرعتی در تمامی جوانب و عرصه های زندگی بشر در حال رخ دادن است و ما باید با این شرایط همراه شویم.

 

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی گفت: امروز در تمامی حوزه ها به ویژه صنعت، بهداشت و درمان، نانو و هوا فضا با یک انقلاب روبرو هستیم که نتیجه تحقیقات پژوهشگران با هدف توسعه جامعه است.
 

وی تاکید کرد: نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان محل اتصال پژوهشگران با بخش های مختلف مانند صنعت است تا در ادامه با تولید کالای با کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی به استقلال برسیم و اقتصاد پویا را رقم بزنیم.

 

مهران گرمه‌ای، رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی هم از مشارکت ۲۵ دستگاه اجرایی در برپایی این نمایشگاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه شامل ۵۳ غرفه در سالن اول و ۱۶ غرفه در سالن دوم است.

 

دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی فناوری و فن بازار خراسان شمالی با بیان اینکه سال گذشته ۶ شرکت دانش‌بنیان داشتیم که امسال به ۱۶ شرکت رسیده است، افزود: این نمایشگاه در حقیقت بخشی از فعالیت‌ها و رویدادهای ستاد پارک علم و فناوری است.

 

بر اساس این گزارش؛ نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار خراسان شمالی در بازه زمانی ۱۸ تا ۲۱ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان دایر است.

 

چاپ خبر