مسئول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران:
خادمیاران عرصه خبر و رسانه اطلاع‌رسانی دقیق از روند برگزاری جشنواره خدمت داشته باشند
صالحی به برگزاری جشنواره خدمت از سوی آستان قدس رضوی باهدف معرفی الگوهای برتر خدمت به محرومین و نیازمندان اشاره کرد و گفت: خادمیاران عرصه خبر و رسانه اطلاع‌رسانی دقیق از روند برگزاری و نحوه شرکت در این جشنواره داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، «سهیل صالحی» در نشست توجیهی آموزشی خادمیاران عرصه خبر و رسانه شهرستان‌های ساری و میاندرود در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی مازندران با اشاره به اهمیت ثبت گزارش در سامانه خادمیاری آستان قدس، اظهار کرد: کلیه خادمیاران ثبت نامی استان باید حضوری فعال و مؤثر در کانون‌های محلی و تخصصی شهرستان محل سکونت خویش داشته باشند.

 

مسئول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران به ارزیابی فصلی خادمیاران اشاره کرد و افزود: هر خادمیار باید در هفته شش ساعت فعالیت در عرصه انتخابی خود داشته باشد.

 

وی ضمن بیان شیوه ورود به سامانه خادمیاری از طریق رایانه و گوشی همراه، نحوه تائید اطلاعات فردی، اهمیت گذراندن آزمون‌های موجود در سامانه و شیوه گزارش‌نویسی گفت: خادمیاران برای تحقق نوبت حرم بایستی ثبت گزارش در سامانه خادمیارای و شرکت در آزمون‌ها را موردتوجه جدی قرار دهند.

 

مسئول جشنواره خدمت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران به برگزاری جشنواره خدمت از سوی آستان قدس رضوی اشاره کرد و افزود: هدف از جشنواره خدمت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در منشور هفتگانه آستان قدس رضوی درزمینهٔ اثرگذاری فرهنگی و ارائه خدمت به محرومین و نیازمندان و معرفی الگوهای برتر خدمت به محرومین و نیازمندان است.

 

وی بابیان اینکه ارائه طرح‌های ابتکاری از سوی کانون‌های خادمیاری محلی و تخصصی از برنامه‌هایی است که باید به آن توجه ویژه‌ای شود، بر لزوم اطلاع‌رسانی و تبیین اهداف و شیوه شرکت در این جشنواره از سوی خادمیاران عرصه خبر و رسانه تأکید کرد.

 

صالحی همچنین در خصوص نحوه بارگذاری و انتشار اثر در جشنواره خدمت نکاتی بیان کرد و گفت: خادمیاران در نخستین شیفت حرم باید در آزمون حرم شناسی شرکت نمایند که می‌طلبد خادمیاران مازندرانی با آمادگی کامل در حرم مطهر رضوی حاضر شوند.

 

 

چاپ خبر