رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
ظرفیت های بنیاد علوی برای خدمت به محرومین بسیار راهگشا است
حجت الاسلام محمودی در دیدار با مدیر عامل بنیاد علوی گفت: ظرفیت های بنیاد علوی برای خدمت به محرومین بسیار راهگشا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر ما و همه مسئولان لحظه‌ای دچار غفلت شویم، دشمن از این فرصت به عنوان یک روزنه نفوذ استفاده خواهند کرد.

 

حجت الاسلام سید محسن محمودی گلپایگانی در دیدار با مدیرعامل بنیاد علوی کشور که در ساختمان مرکزی این بنیاد در شهر تهران برگزار شد، طی سخنانی ضمن عرض تبریک انتصاب ایشان، خدمت در این بنیاد و خدمت به محرومین را توفیق الهی دانست و برای ایشان آرزوی توفیق نمود.

 

وی همچنین با اشاره به ظرفیت‌های بنیاد علوی در شهرستان ورامین خواستار پیگیری مناسب، جهت استفاده مطلوب از ظرفیت ها شد.

 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: باید از تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده کرد، مهم‌ترین و نخستین رسالت مسئولان خدمت کردن به مردم جامعه اسلامی است که این امر در سایه عزم جهادی تحقق می‌یابد.

 

حجت الاسلام محمودی افزود: اگر ما و همه مسئولان لحظهای دچار غفلت شویم دشمن از این فرصت به عنوان یک روزنه نفوذ استفاده خواهند کرد.

 

وی با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب و با تجلیل از حماسه همیشه ماندگار چهارم آذر و حضور مردم تهران در مراسم محکومیت اغتشاشگران خواستار همکاری همه دستگاه‌ها و مجموعه‌های تاثیرگذار و عناصر فعال در برگزاری مراسم انقلاب در ۹ دی و دهه فجر سال جاری گردید.

 

محسن منصوری نیز با اشاره به لزوم خدمت هرچه بیشتر به محرومین و استفاده از ظرفیت ها بنیاد در چارچوب هدایت های رهبری برای بهرمنده ای هر بیشتر از ظرفیت های این بنیاد در ورامین با مسئولان شهرستان اعلام حمایت کرد.

 

بر اساس این گزارش محسن منصوری مدیرعامل فعلی بنیاد علوی ، فرماندار اسبق شهرستان ورامین بوده است.

چاپ خبر