کسب رتبه اول کشوری سامانه بچه‌های مسجد توسط کانون شهید سید مصطفی خمینی(ره) در قم
کانون فرهنگی هنری شهید سید مصطفی خمینی(ره) توانست با بیش از ۱۳ هزار امتیاز رتبه اول کشوری را در سامانه بچه های مسجد به خود اختصاص دهد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، کانون فرهنگی هنری شهید سید مصطفی خمینی(ره) توانست با بیش از 13 هزار امتیاز رتبه اول کشوری را در سامانه بچه های مسجد به خود اختصاص دهد. در همین خصوص گفتگویی انجام داده ایم با مسئول این کانون .

 

«امیرسجاد دباغیان» در گفتگو با خبرگزاری شبستان در قم با اشاره به کسب رتبه اول کشوری در سامانه بچه های مسجد گفت: ما در حال حاضر یک هزار و صد عضو فعال در کانون داریم.

 

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید سید مصطفی خمینی(ره) افزود: از آنجا که مسجد شهید سید مصطفی خمینی(ره) از مساجد فعال و شلوغ شهر قم است ما باحضور در بین نمازگزاران و اطلاع رسانی به آنها توانستیم از افراد واجد شرایط ثبت نام کنیم.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر دارای بیش از 13هزار امتیاز در سامانه هستیم  و علاوه بر تابستان و اوقات فراغت در طول سال نیز برنامه داریم.

 

دباغیان به برخی از برنامه های سال تحصیلی اشاره کرد و گفت: برگزاری کلاس های علمی، درسی و تقویتی همچنین برگزاری برنامه های ورزشی از جمله تکواندو و کاراته، برگزاری کارگاه های طب اسلامی از جمله این برنامه هاست.

 

وی افزود: برنامه های خدمت رسانی نیز داریم که ویزیت رایگان پزشک عمومی برای نیازمندان و حجامت رایگان از جمله آنهاست.

چاپ خبر