دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:
کارکرد اجتماعی جنبش دانشجویی از نقاط کلیدی برای رفع مشکلات جامعه است
اسدی با اشاره به اینکه کارکرد اجتماعی جنبش دانشجویی از نقاط کلیدی برای رفع مشکلات جامعه است، گفت: آرمان‌های مردمی همان اهداف جنبش‌های دانشجویی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، «سجاد اسدی» شب گذشته (شنبه 16 آذر) در برنامه گفتگوی خبری شبکه دو سیما که به موضوع روز دانشجو اختصاص داشت با اشاره به اینکه کارکرد اجتماعی جنبش دانشجویی یکی از نقاط کلیدی در راه مرتفع سازی مشکلات جامعه است، گفت: با نگاهی به صدر انقلاب اسلامی می‌توان مشاهده کرد آرمان‌های مردمی همان اهداف جنبش‌های دانشجویی است.

 

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با بیان اینکه در حال حاضر جنبش دانشجویی به علت گم کردن اولویت‌های خود از بدنه جامعه فاصله گرفته است، گفت: در سال‌های اخیر بسیج دانشجویی با ورود به بخش خصوصی سازی توانسته است قسمت‌هایی از مشکلات اقتصاد را برطرف کند.

 

اسدی ادامه داد: بسیج دانشجویی به عنوان نماینده مردم در دانشگاه ها، از مسئولان می‌خواهد که به دانشگاه بیایند و برای بی تدبیری هایشان پاسخگو باشند و فرار نکنند.

 

دبیر انجمن دانشجویان مستقل در ادامه به عدم عذرخواهی رئیس جمهوری در شوک گرانی بنزین و سپس ابراز بی اطلاعی از افزایش نرخ سوخت اشاره کرد و افزود: این نوع رفتار از رئیس جمهوری نمک بر روی زخم مردم است. رییس جمهوری باید بستری برای بیان اعتراضات مردم فراهم آورد./

چاپ خبر