نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا:
امروز نیازمند مدیریت جهادی و روحیه انقلابی هستیم
حجت الاسلام کاملی فر گفت: امروز نیز با تکیه بر مدیریت جهادی و روحیه انقلابی می توانیم شرایط تحریمی و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، «حسن کاملی فر» امروز در همایش بزرگداشت روز دانشجو در مراغه با اشاره به هجمه دشمنان علیه ملت ایران اظهار داشت: امروز با تکیه بر مدیریت جهادی و روحیه انقلابی می توانیم شرایط تحریمی و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی افزود: در سایه هدایت های رهبری و پشتوانه مردمی نظام اسلامی، تهدیدهای دشمنان در هشت سال دفاع مقدس را به فرصتی برای رشد، شکوفایی و خودکفایی تبدیل کرده ایم.

وی در ادامه با اشاره به اعتراضات اخیر در پی افزایش قیمت بنزین در کشور ادامه داد: اغتشاشات اخیر بر بستر ناامیدی ایجاد شده توسط برخی جریان های داخلی و خارجی شکل گرفت که با درایت رهبری، این فتنه نیز خاموش شد.

کاملی فر خاطرنشان کرد: برخی افراد منتظر ایجاد دوگانگی در حاکمیت در پی اعتراض ها با افزایش بنزین بودند که با تدبیر رهبری و رفتار حکیمانه ایشان این تحلیل نیز شکست خورده است.

وی با بیان این‌که امروز همه ظرفیت ها و نیروی انسانی جوان و خلاق برای موفقیت و تعالی کشور مهیاست، افزود: براساس رهنمودهای رهبری، اساسی و مهم ترین جهاد در زمان کنونی، ایجاد امید در بین جوانان است.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا ادامه داد: قدرت کنونی، نفوذ روزافزون در منطقه، قدرت دفاعی و حتی اقتصادی کشورمان در سال های اخیر با رویحه انقلابی و اعتماد به نفس فرزندان این مرز و بوم شکل گرفته و محقق شده است.

چاپ خبر