قائم مقام مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران تشریح کرد
اهتمام حوزه علمیه الزهرا(س) به انجام امور خیریه و فعالیت‌های جهادی
سادات‌صادقی اعلام کرد: حوزه علمیه الزهرا(س) افزون بر فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی به کمک‌رسانی به مناطق محروم توجه خاص دارد و از سال‌ها قبل گروه‌های جهادی را فعال کرده است.

به گزارش خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، «معصومه سادات صادقی» امروز (شنبه، ۱۶ آذرماه) در افتتاحیه سومین مرکز نیکوکاری حوزه‌های علمیه استان تهران که در حوزه علمیه الزهرا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: حوزه علمیه الزهرا(س) از سال ها پیش در زمینه احسان و نیکوکاری فعالیت داشته است.

 

قائم مقام مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران درباره هدف از ایجاد مرکزی با عنوان مرکز نیکوکاری «الزهرا(س)» بیان کرد: حوزه علمیه الزهرا(س) افزون بر فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی به کمک‌رسانی مناطق محروم توجه خاص دارد و در این زمینه اقدامات فراوانی انجام داده است.

 

وی اضافه کرد: همچنین طلاب حوزه علمیه الزهرا(س) در کنار کسب علم و دانش طلبگی به رسالت بسیار مهم دستگیری از مردم جامعه به ویژه بانوان در زمینه‌های علمی، فرهنگی و مالی پرداخته اند.

 

صادقی ادامه داد: حوزه علمیه الزهرا(س) با تشکیل گروه‌های جهادی در تهران و خارج تهران همچون جنوب استان کرمان از سال ها پیش به فعالیت‌های جهادی اهتمام دارد.

 

وی گفت:‌ حوزه علمیه الزهرا(س) با دو گروه جهادی در تهران و جنوب کرمان در زمینه فرهنگی، اعتقادی و مسائل مائلی به نیازمندان کمک‌رسانی می کند.

 

مدیر حوزه علمیه الزهرا(س) در پایان با بیان اینکه از حضرت معصومه(س) کریمه اهل‌بیت(ع)‌ برای افتتاح مرکز نیکوکاری الزهرا(س) استمداد می‌طلبیم، خاطرنشان کرد: طبق تفاهم‌نامه حوزه علمیه الزهرا(س) با کمیته امداد امام خمینی(ره) این مرکز نیکوکاری در کنار کمیته امداد به یاری نیازمندان می شتابد.

چاپ خبر