امام جمعه یزد:
ایستادگی رهبری بارها و بارها دشمن را ناامید کرد
امام جمعه یزد در خطبه های نماز جمعه، گفت: ایستادگی رهبری بارها و بارها دشمن را ناامید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، «آیت‌الله محمدرضا ناصری » در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان یزد با تبریک هفته بسیج، گفت: مردم ایران اسلامی اکثراً بسیجی بوده و هستند و در مسیر حق، راه خود را پیدا کردند.

امام‌جمعه یزد بابیان اینکه بسیج الگوهای بسیار زیادی دارد اظهار داشت: بسیجیان خصوصیت‌های بسیار ارزشمند و بزرگی دارند که باید در حفظ آن تلاش و کوشش صورت گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد افزود: ای‌کاش برخی از وصیت‌نامه‌های شهدا را در کتاب‌های درسی می‌آوردند تا دانش آموزان و مردم بدانند که در آن زمان چه‌کارهای بزرگی انجام‌شده تا امروز کشور در امنیت قرارگرفته است.

وی آشنایی مردم و جوانان با ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس را از وظایف مسئولین بسیجی دانست و خاطرنشان کرد: بسیجیان باید بدانند که باید رفتارشان اجتماعی باشد تا بتوانند جوانان را به سمت بسیج سوق دهند چون دشمنان با فضای مجازی و فرافکنی‌ها به دنبال این هستند که مردم را از دین دور کنند.

ناصری یزدی با تأکید بر اینکه تلاش دشمن این است که مردم و جوانان ایران اسلامی به سمت دین نروند تصریح کرد: از صدها سال پیش دشمن تلاش کرد که مردم به سمت دین نروند و این کار بسیجیان است که در درس و تحقیق و مطالعه و حرکت‌های جهادی و اخلاقی باید جذابیت کامل داشته باشند تا بتوانند مردم را به سمت بسیج بکشانند.

امام‌جمعه یزد افزود: مقام معظم رهبری در این سی سال پس از رحلت امام خمینی (ع)، فکورانه، شجاعانه و عاقلانه در حفظ دین و اسلام ایستادند و ایشان با ایستادگی خود به‌خوبی توانستند که توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب با ایستادگیشان به‌خوبی دشمن را بارها و بارها ناامید کردند افزود: نجات ایران، سوریه، عراق و کشورهای اسلامی از شر دشمنان اسلام و انقلاب با ایستادگی مقام معظم رهبری امکان‌پذیر شد.

چاپ خبر