خطیب جمعه شهرکرد:
قانون سهمیه بندی بنزین بر قیمت دیگر کالا تأثیر نگذارد
حجت الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه نباید قانون سهمیه بندی بنزین بر قیمت دیگر کالا تأثیر بگذارد و معیشت مردم را سخت کند، گفت: باید دولتمردان نظارت بر بازار را جدی گرفته و اجازه سوء استفاده به برخی از دلالان ندهند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، حجت‌الاسلام «محمد علی نکونام» امروز(جمعه 1 آذر) در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد که با حضور عموم مردم در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد، از حضور حماسی و با بصیرت مردم استان در راهپیمایی اعلام انزجار از اغتشاشگران اخیر قدردانی کرد و گفت: این حضور پرشور وقت شناسی، ولایت مداری و بصیرت مردم چهارمحال و بختیاری را نشان می دهد.

 

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد افزود: مردم کشور در ابتدا برای بیان مطالبات خود تجمع کردند اما پس از آنکه شاهد حضور اغتشاشگران و تربیت شدگان دشمنان انقلاب بودند صف خود را از آنان جدا کردند.

 

حجت الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه چهارمحال و بختیاری در اعلام برائت از اغتشاشگران در کشور پیشتاز بود، اظهار کرد: این تجمع و راهپیمایی به صورت کاملاً خودجوش و مردمی صورت گرفته و علی رغم تبلیغات کم شاهد حضور حماسی مردم استان بودیم.

 

خطیب جمعه شهرکرد با تشکر از تلاش نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و نیروهای مردمی در برقراری امنیت، تصریح کرد: نقش نیروهای انتظامی در ایجاد امنیت پررنگ بود که چند شهید نیز در درگیری های اخیر تقدیم انقلاب و اسلام کردند.

 

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تصمیمات سرا قوا باید با توجه به وضع معیشتی مردم باشد و بین مردم و مسئولین اعتماد کامل ایجاد گردد، ادامه داد: علی رغم همه نقایص باید آحاد مردم از این قانون تبعیت کنند و رهبر انقلاب نیز از تصمیم سران قوا حمایت کردند تا حقوق همه مردم حفظ شود.

 

حجت‌الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه نباید قانون سهمیه بندی بنزین بر قیمت دیگر کالا تأثیر بگذارد و معیشت مردم را سخت کند، خاطرنشان کرد: باید دولتمردان نظارت بر بازار را جدی گرفته و اجازه سوء استفاده به برخی از دلالان ندهند.

 

امام جمعه شهرکرد به هفته کارآفرینی اشاره و اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی از تأکیدات رهبر معظم انقلاب بوده که باید مسئولین در هر سطحی آن را مورد توجه قرار داده و برای رونق کارآفرینی و تولید تلاش کنند.

 

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تبریک هفته بسیج، مجموعه بسیج را انسان ساز خواند و اضافه کرد: بسیج با هدف تربیت انسان صالح و مقاوم بنا نهاده شد و امروز نیز محل تربیت و اصلاح نسل های مختلف انقلاب است.

 

چاپ خبر