نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه سمنان:
کارشکنی کارگزاران موجب فساد و انحراف جامعه از مسیر درست می شود
آیت الله شاهچراغی کارشکنی کارگزاران را موجب فساد و انحراف جامعه از مسیر درست دانست وگفت: مسئولان و کارگزاران باید در نظام اسلامی باید مراقب باشند از مسیر درست انحراف پیدا نکنند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری شبستان از سمنان،آیت الله «سید محمد شاهچراغی» درخطبه های نماز جمعه سمنان ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان ماه سال جاری گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال پرشور و مثال زدنی بود و این حضور با شکوه دو پیام دارد.

 

نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه سمنان انجام نشدن مذاکره با آمریکا که هیچ مشکلی را برطرف نمی کند را پیام اول راهپیمایی 13 آبان عنوان کردوافزود: پیام دوم این بود که مردم از مبارزه با ظلم و ستم خسته نمی‌شوند و همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

 

وی تصریح کرد:  تاریخ ثابت کرده که مذاکره و دوستی با آمریکا نه تنها مشکلات را برطرف نمی کند بلکه خود مشکلی بزرگ در اداره کشور خواهد شد.

 

آیت الله شاهچراغی هفته وحدت و سالروز ازدواج و پیوند آسمانی پیامبراکرم(ص) با حضرت خدیجه(س) را تبریک گفت: میوه‌ این ازدواج حضرت فاطمه (س) است و و زنان باید از حضرت خدیجه(س) درس بگیرند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به تمام مسلمانان است، بیان کرد: باید شیعه و سنی با وحدت و انسجام قدرت جهان اسلام را به دنیا نشان دهند.

 

وی با بیان اینکه مشکلات کشور مربوط به اقتصاد است و این مشکلات با نگاه داخلی حل می‌شود اضافه کرد: مذاکره با آمریکا حل کننده مشکلات اقتصادی کشور نیست و ملت ایران با آمریکا مذاکره نمی‌کند.

 

آیت الله شاهچراغی صلاح و فساد جامعه اسلامی را بر عهده مسئولان و علما دانست وافزود: ضرورت دارد این افراد هوشیار باشند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بیان کرد:  شروع گام چهارم فعالیت‌ها در انرژی هسته‌ای یک گام مقاومتی و انقلابی است و مردم خوشحال هستند و از این اقدام حمایت می‌کنند.

 

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهارداشت:نامزدها ومسئولان انتخاباتی صدق و راستی را در اولویت اهداف خود قرار دهند و صلاح مملکت و نظام و مردم در این انتخابات است.

 

آیت الله شاهچراغی همه عوامل اجرایی در انتخابات باید تمام توجه خود را به رعایت قوانین و مقررات در راستای برگزاری انتخابات داشته باشند و تمام تلاش ما صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین است.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان  با تاکید بر اینکه عزت مومن عزیز است و نباید با آبروی فردی بازی کرد و در انتخابات نیز باید به آبروی دیگران احترام گذاشت ادامه داد: با تمام توان تلاش می‌کنیم تا با برگزاری انتخاباتی سالم، آرمان‌های نظام حفظ و صیانت شود و با حضور با شکوه و پر شور در انتخابات میراث دار خون شهدا باشیم.

 

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت پرهیز از دعواهای سیاسی در انتخابات گفت: کاندیداها همچنین باید وعده‌هایی به مردم بدهند که می‌توانند آن‌ها را انجام دهند و از دادن وعده‌های غیرعملی بپرهیزند.

 

آیت الله شاهچراغی پرهیز از دروغگویی را از دیگر مسائل مهم در انتخابات برشمرد و گفت: علاوه بر این، کاندیداها نباید برای انتخابات زیاد هزینه کنند و نیز لازم است که از خرید و فروش آراء اجتناب کنند.

چاپ خبر