مشارکت حداکثری در انتخابات، بستر اقتدار نظام مقدس اسلامی است
فرماندار دلفان با بیان اینکه حفظ سلامت، امنیت و مشارکت مردم ارکان برگزاری انتخابات است، گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بستر اقتدار نظام در عرصه های بین المللی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « حشمت بهمنی» امروز(14 آبان) در جلسه ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی شهرستان دلفان با اشاره به درپیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: حفظ سلامت انتخابات و جذب مشارکت مردم مهم ترین ارکان برگزاری انتخابات است.

 

فرماندار دلفان با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: مشارکت مردم نمایش پشتوانه مردمی نظام مقدس اسلامی است.

 

وی بیان کرد: مشارکت گسترده مردم در انتخابات همچنین بستر اقتدا نظام مقدس اسلامی در عرصه های بین المللی است.

 

بهمنی با اشاره به اهمیت حفظ سلامت انتخابات، اذعان داشت: باید تلاش شودتا مردم با اطمینان خاطر حضوری پررنگ و باشکوه در پای صندوق های رای داشته باشند.

 

فرماندار دلفان با تاکید بر اصل بی طرفی مجریان و مدیران ادارات و نهادهای عمومی گفت: هدف مجریان انتخابات، ایجاد  بستر مناسب جهت برگزاری انتخاباتی سالم است تا مردم با اطمینان خاطر در انتخابات شرکت کنند.


وی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی نباید از امکانات دولتی در جهت تبلیغات نامزدهای انتخابات  مجلس استفاده کنند.


بهمنی بیان کرد: مدیران همچنین باید از هر گونه  اقدام و  رفتار که شائبه طرفداری له یا علیه نامزدی را ایحاد می کند پرهیز نمایند در غیر این صورت  با متخلفان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

 

وی افزود: کمیته امنیتی و ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی این شهرستان با هوشیاری بر عملکرد مدیران و نامزدهای انتخابات نظارت دارد.

 

بهمنی اظهار کرد: کسانی که به هر نحوی در فضای حقیقی و مجازی باعت تشویش اذهان عمومی شوند و سلامت انتخابات را به خطر بیندازند مجرم شناخته و با آنان برخورد قانونی می شود.

چاپ خبر