امام جمعه نورآباد:
تکمیل طرح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان نورآباد مطالبه مردم است
حجت الاسلام جمیاری، بر ضرورت تکمیل و به بهره برداری رسیدن پروژه طرح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان نورآباد، گفت: تکمیل این طرح در حفاظت از محیط زیست و تأمین آب مورد نیاز کشاورزی مهم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام «علی اکبر جمیاری»، امروز(3آبان) در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان نورآباد، با اشاره به اقتدارو عظمت ایران اسلامی در منطقه، افزود: در سایه رهبری مدبرانه معظم له نقشه های دشمنان ایران اسلامی همواره نقش بر آب است.

 

امام جمعه نورآباد عنوان داشت: توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب همواره در سایه بصیرت، درایت و هوشیاری و تدبر رهبر معظم انقلاب در هر زمینه ای خنثی است.

 

وی در ادامه بر ضرورت درایت و هوشیاری مسئولان در راستای فراهم ساختن زمینه برگزاری انتخابات سالم و در سایه امنیت تأکید کرد و گفت: مسئولان باید برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

 

زمینه حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی فراهم شود

 

حجت الاسلام جمیاری اظهار داشت: باید تلاش و برنامه ریزی لازم برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی فراهم شود.

 

وی در ادامه تصریح کرد: نباید با وعده عمل نشدنی مردم را ناامید کرد، این امر سبب بدبینی و ضربه زدن به اعتماد مردم می شود.

 

امام جمعه نورآباد خاطرنشان کرد: مسئولان باید در زمینه رصد کردن و پیگیری تخلفات انتخاباتی نیز تمام تلاش خود را به کار گیرند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خویش به توقف ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرستان نورآباد اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه متأسفانه با گذشت ۱۹سال از آغاز عملیات اجرایی آن تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

 

حجت الاسلام جمیاری از مطالبات به حق مردم شهر نورآباد را تکمیل و به بهره برداری رسیدن طرح تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان عنوان کرد و گفت: این طرح دو بار در سال های ۷۹ و ۹۱ با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی شده است و متأسفانه روند ساخت این طرح تنها به عنوان پروژه ای که مدعوین کشوری و استانی به شهرستان از آن بازدید کنند، تبدیل شده است.

 

وی با تأکید بر ضرورت تخصیص اعتبار و تکمیل این پروژه، بیان کرد: تکمیل و به بهره برداری رسیدن این طرح در حفاظت از محیط زیست تأمین آب مورد نیاز کشاورزی نقش بسزایی دارد.

چاپ خبر