رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان خبر داد
یادواره شهید «عبدالرسول زرین» با حضور فرمانده نیروی انتظامی برگزار می شود
وحید رجبی به اهمیت برگزاری یادواره شهدای ورزشکار اشاره کرد و گفت: یادواره شهید «عبدالرسول زرین» و یکهزار و ۲۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شامگاه (۱ آبان) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، «وحید رجبی» در نشست با خبرنگاران به برگزاری یادواره شهید «عبدالرسول زرین» و یکهزار و 200 شهید ورزشکار استان اصفهان اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی های برگزاری این یادواره از سال 96 آغاز شده است و در ابتدا قرار بود این یادواره در اواخر سال 97 برگزار شود که به علت شلوغی برنامه های آن موقع به هفته تربیت بدنی سال جاری موکول شد.

 

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان به مهارت ذاتی شهید زرین در تک تیراندازی اشاره کرد و اظهار داشت: در نظر داریم رشادت های این شهید بزرگوار را برای نسل جوان بازگو کنیم چراکه برخی از جنبه های جوانمردی این شهید مغفول مانده است.

 

وی با بیان اینکه شهید رزین متولد یاسوج است، افزود: ایشان در سنین نوجوانی به اصفهان سفر می کند و حاصل ازدواج او 4 پسر و 3 دختر است.

 

رجبی با بیان اینکه شهید زرین در عملیات خیبر در منطقه طلائیه به شهادت رسید، گفت: بعثی ها او را صیاد خمینی(ره) لقب داده بودند چراکه در هر منطقه حضور پیدا می کرد موجب تضعیف روحیه دشمن می شد.

 

وی با بیان اینکه گرد غبار بر چهره شهدای ورزشکار نشسته است، تصریح کرد: پس از برگزاری یادواره شهید غازی جامعه ورزشی این شهید بزرگوار را شناختند و این موضوع نشانگر این است که باید یادواره شهدای ورزشکار با جدیت بیشتری برگزار شود.

 

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان به ساخت فیلم 15 دقیقه ای زندگی شهید زرین اشاره کرد و گفت: ساخت فیلم 120 دقیقه ای از زندگی این شهید نیز در دستور کار است که نیاز به 3 سال زمان دارد و 2 میلیارد بودجه برای آن نیاز است.

 

گفتنی است یادواره شهید عبدالرسول زرین امروز(چهارشنبه، 1 آبان) در سالن کوثر ارتش جمهوری اسلامی در اصفهان همراه با سخنرانی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی برگزار می شود.

 

چاپ خبر