دبیر اجرایی شبکه جوانان رضوی استان قزوین خبر داد:
برگزاری پویش مردمی میزبان مهربان
دبیر اجرایی شبکه جوانان رضوی استان قزوین از برگزاری پویش مردمی میزبان مهربان در آستانه شهادت امام رضا (ع) خبر داد.

«میلاد جباری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قزوین گفت: در آستانه ایام شهادت امام هشتم شیعیان، امام رضا (ع) هستیم که از همین رو موکب جامع خدمات جوانان رضوی در ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به همت شبکه جوانان رضوی و موسسه جوانان آستان قدس رضوی از تاریخ سوم تا هفتم آبان ماه در مشهد مقدس برپا می شود.

 

دبیر اجرایی شبکه جوانان رضوی استان قزوین ادامه داد: شبکه جوانان رضوی با فراخوان سراسری در کل کشور، برای خدمت رسانی در این موکب دعوت به همکاری کرده است و تشکل ‏های همکار با موسسه جوانان آستان قدس رضوی با اعزام نیروهای متخصص در زمینه های مختلف در این موکب خدمت رسانی خواهند کرد.

 

وی عنوان کرد: بر این اساس، پویش مردمی میزبان مهربان با شعار «از همه ایران میزبانیم، همه با هم در خدمت به زوار امام مهربانی ها» از هفته گذشته آغاز به کار کرده است و علاقمندان با پرداخت ۲۵ هزار تومان برای یک شبانه روز، می توانند میزبان یک زائر باشند.

 

جباری خاطر نشان کرد: شماره کارت 3567-3740-6975-6037 به نام پویش مردمی میزبان مهربان و شماره تماس 09359380061 برای ارسال کمک های غیرنقدی در این پویش مردمی در نظر گرفته شده است.

 

وی یادآور شد: موکب جوانان رضوی در مشهد مقدس آماده میزبانی از زائران امام مهربانی ‌ها با ارائه خدمات مختلف اعم از پخت غذا به صورت روزانه و با بیش از 10 هزار پرس اطعام برای تمام زائران، اسکان و پذیرایی روزانه بیش از 2 هزار نفر از بانوان زائر، توزیع چای و آب و ارائه خدمات به زائران امام مهربانی است.

چاپ خبر