رحمانی فضلی در ستاد اطلاع رسانی اقتصادی کشور:
وضعیت خودروسازان و مقوله تولید خودرو پیگیری می‌شود
وزیر کشور با اشاره به وضعیت تولید خودرو در کشور گفت: وضعیت خودروسازان و مقوله تولید خودرو با توجه به شرایط فعلی پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جلسه ستاد اطلاع رسانی اقتصادی کشور که امروز دوشنبه برگزار شد، گفت: شیوه نامه بازخوانی اخبار دادگاه‌ها در این جلسه تنظیم شد. دو بار پیش از این اصلاحات لازم انجام شده بود و در این جلسه این شیوه نامه که مربوط به اخبار و دادگاه‌ها بود به تصویب نهایی رسید.

 

وزیر کشور افزود: با حل این موضوع، دغدغه و نگرانی مردم در خصوص نحوه پخش برخی از این اخبار که بیشتر حواشی دادگاه هاست برطرف خواهد شد.

 

او با اشاره به وضعیت تولید خودرو در کشور گفت: یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه وضعیت خودروسازان و مقوله تولید خودرو بود که با توجه به شرایط فعلی لازم است این موضوع پیگیری شود. ان شاالله با برطرف شدن مشکلات، این امر بهبود یابد.

 

رحمانی فضلی افزود: یکی از نگرانی هایی که پیش از اربعین در این جلسات مطرح می‌شد موضوع خروج کالاهای اساسی از کشور و ورود کالاهای قاچاق به کشور بود، اما با تدابیری که اندیشیده شد و طبق اطلاع و گزارش های واصله تمامی موارد رعایت شده و کالاهای اساسی از کشور خارج نشده و کالاهای قاچاق نیز عمدتاً به کشور وارد نشده است./

چاپ خبر