فرمانده تیپ ۷۲ دوکوهه اندیمشک:
ارتش در تربیت نیروهای مومن و انقلابی نقش بی بدیلی را ایفا کرده است
سرهنگ ساکی به نقش بی بدیل این نهاد مقدس در تربیت نیروهای مومن و انقلابی اشاره کرد و گفت: اگر امروز ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح به اقتدار رسیده حاصل تدبیر و اندیشه الهی امام خمینی (ره) در تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اندیمشک، «سرهنگ ستاد علی ساکی» امروز (جمعه ۲۶ مهر) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه بخش الوار گرمسیری، با تبیین و تشریح ماموریت های سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش، به نقش بی بدیل این نهاد مقدس در تربیت نیروهای مومن و انقلابی پرداخت و اظهار کرد: اگر امروز ارتش به همراه سایر نیروهای مسلح همچون سدی پولادین به خودباوری و اقتدار رسیده حاصل تدبیر و اندیشه الهی امام خمینی (ره)در تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی بوده است.

 

فرمانده تیپ ۷۲ دوکوهه اندیمشک به نقش بی بدیل ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، طرح های مردم یاری همچون سیل و زلزله و ... اشاره کرد و افزود: اگر امروز ارتش در کلام گهربار مقام معظم رهبری به عنوان الگویی برای سایر نهادها است نتیجه تلاش و همت سازمان عقیدتی سیاسی در عرصه کار فرهنگی و تربیت نیروهای مومن و انقلابی در عرصه مقابله با تهاجم فرهنگی است.

 

وی ابراز کرد: امروز سربازان ارتش انقلابی در کنار سایر قوای مسلح به معنای واقعی کلمه چون ید واحده همچون ذوالفقار حیدر حافظ حریم و امنیت ملت شریف ایران اسلامی هستیم.

 

سرهنگ ساکی در پایان به ارائه برخی اقدامات عقیدتی سیاسی از جمله برگزاری محافل قرآنی، مذهبی و برپایی مواکب اربعین در مسیر زائرین سالار شهیدان در سراسر مسیر راهپیمایی اربعین پرداخت.

 

چاپ خبر