امام جمعه دهدشت مطرح کرد:
جامعه باید در جهت رشد و تعالی حرکت کند/دستگیری «روح الله زم» افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت
حسینی با بیان اینکه دستگیری روح‌الله زم توسط اطلاعات سپاه با عملیات پیچیده و فریب اطلاعاتی صورت گرفت، اظهار داشت: این عملیات افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، حجت الاسلام «سید نصیر حسینی» ظهر امروز (۲۶ مهر) در خطبه های نماز جمعه شهر دهدشت به دستگیری سر شبکه سایت معاند آمدنیوز اشاره کرد و گفت: این عملیات جلوه دیگری از غرورآفرینی سپاه پاسداران بود.

 

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه دستگیری روح‌الله زم توسط اطلاعات سپاه با عملیات پیچیده و فریب اطلاعاتی صورت گرفت، اظهار داشت: این عملیات افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت.

 

وی یادآور شد: این شخص تحت حفظ و نظارت شبکه های اطلاعاتی کشورهای فرانسه، انگلیس، اسرائیل و آمریکا بود.حسینی گفت: اکثر جنگ های روانی در رسانه های مختلف را این شبکه و همکاران آنها در داخل و خارج کشور انجام می دادند و با دستگیری این عنصر دشمن، توانستیم ضربه مهلکی به آنها بزنیم.

 

خطیب جمعه دهدشت ضمن تمجید از اجتماع بزرگ و میلیونی امت در اربعین حسینی، گفت: از همه کسانی که در این اجتماع بزرگ شرکت کردند و از مردم و موکب داران مختلف در سراسر کشور از جمله موکب داران استانی و شهرستانی و موکب شهدای کهگیلویه باید قدردانی کرد.وی با اشاره به فرارسیدن روز صادرات، با بیان اینکه ما باید کشور را برای صادرات آماده کنیم، اضافه کرد: یک ملت، کشور، جامعه و خانواده همیشه نباید مصرف کننده باشد، ما باید صادر کننده باشیم و تولیداتمان را افزایش و مولد و رو به رشد حرکت کنیم.


 

حسینی یادآور شد: اگر ملتی فقط وارد کننده و مصرف کننده باشد، آن ملت ضعیف بوده و باید با تلاش بی وقفه از جهت علمی به اندازه ای پیش برویم که به فرموده مقام معظم رهبری « در سال های آینده اگر کشوری قصد دریافت علم جدید و نو را داشته باشند، باید زبان فارسی بیاموزند».امام جمعه دهدشت با بیان اینکه در زمینه فرهنگ نیز باید تاثیرگذار باشیم و فرهنگ ایرانی، اسلامی که فرهنگ غنی است را ترویج دهیم، اظهار داشت: ما همیشه در طول تاریخ تاثیرگذار بودیم و این جایگاه را باید برگردانیم و اثرگذاری مثبتی در زمینه های مختلف داشته باشیم.


 

وی به هفته اولیا و مربیان اشاره کرد و گفت: اولیا، مربیان و فرزندان آنها باید با هم ارتباط بیشتری داشته باشند و مشکلات و مسائل پیش روی فرزندانشان را با همکاری و هم فکری همدیگر برطرف کنند.

 

حسینی ابراز داشت: دشمنان ما برای آلوده کردن فرزندان این مرز و‌ بوم از هیچ کار و دسیسه ای دریغ نمی کنند تا نسل آینده ما نسلی خسته و ناتوان باشد.

 

امام جمعه دهدشت در پایان از آموزش و پرورش دهدشت به جهت کسب رتبه کشوری در رشته های قرآنی قدردانی کرد.

چاپ خبر