معاون فرهنگی دادگستری کل لرستان:
رفع اختلافات و درگیری بین مردم لازمه ارتقای سلامت روحی جامعه است
حجت الاسلام سبزواری، بر ضرورت حفظ و ارتقای سلامت روحی جامعه تأکید کرد و گفت: در این راستا باید اختلافات و درگیری بین مردم جامعه را کاهش داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، «حجت الاسلام علی سبزواری»، امروز(21 مهر) در جلسه تشکیل کارگروه اعضای صلح و سازش پرونده های مهم در شهرستان خرم آباد، افزود: توجه به پیشینه سازش در میان مردم استان لرستان، امید است بتوانیم گام های مؤثری در رفع اختلافات در جامعه و بین مردم برداریم.

 

معاون فرهنگی دادگستری کل لرستان با اشاره به اینکه از اولویت های دستگاه قضا ایجاد صلح و سازش برای حل اختلاف پرونده های قتل است، عنوان کرد: در ستاد استانی صبر نیز به طور جدی پیگیر اصلاح ذات البین بین اصحاب دعوا هستیم.

 

وی بر ضرورت برقراری نظم و امنیت در جامعه تأکید کرد و افزود: ایجاد صلح و آرامش بین مردم و جامعه و برقراری وحدت و دوستی لازمه رشد روحی جامعه است.

 

حجت الاسلام سبزواری اظهار داشت: امید است با رفع درگیری ها و اختلافات بتوان گام های مؤثری در حفظ سلامت روحی و روانی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی برداشته شود.

 

گفتنی است، در این جلسه ۸ نفر از روحانیون و متنفذین محلی برای تشکیل این کارگروه دعوت و به آنها ابلاغ رسمی به عنوان عضو ستاد صبر مرکز استان و هیئت صلح و سازش شهرستان خرم آباد که با امضای معاون فرهنگی دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان صادر شده بود، اهدا شد.

 

 

چاپ خبر