امام جمعه اردستان:
نیروی انتظامی مظهر اقتدار و مهربانی باشد
حجت الاسلام دهشیری گفت: نیروی انتظامی هم باید مظهر اقتدار و هم مظهر عطوفت و مهربانی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام «حسن دهشیری» ظهر امروز در جلسه تجلیل از فعالان توسعه فرهنگ ترافیک شهرستان اظهار کرد: نظم و امنیت جامعه مرهون تلاش شبانه‌روزی نیروی انتظامی است که با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب در کنار دیگر نیروهای مسلح حافظ کیان مقدس جمهوری اسلامی هستند.


امام جمعه اردستان با بیان اینکه نیروی انتظامی هم باید مظهر اقتدار و هم مظهر عطوفت و مهربانی باشد، گفت: این به آن موضوع نیست که پلیس کسانی را که تخلف می کنند را جریمه نکند ولی در ثبت جریمه ها عدالت را رعایت کنند و بیشتر با روحیه عاطفی و مهربانی با شهروندان برخورد کنند.


3 نقطه حادثه خیز در شهر اردستان نیاز به اصلاح هندسی دارند
رئیس راهنمایی و رانندگی اردستان در این جلسه گفت: با بررسی هایی که انجام شده 3 نقطه حادثه خیز در خیابان فایق، مسکن مهر و جایگاه ستاره اردستان وجود دارد که نیازمند این است که دیگر دستگاه‌ها مخصوصا شهرداری در جهت رفع آن همکاری لازم را با راهنمایی و رانندگی داشته باشند.


«علیرضا پرکان» با بیان اینکه همه دستگاه‌ها در کاهش تصادفات می توانند نقش خود را ایفا کنند، گفت: بخش قابل توجهی از اقدامات ترافیکی به منظور کاهش تصادفات به هزینه‌های بسیار جزئی نیاز دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد. با تلاش هایی که همکاران ما انجام دادند در شش ماه نخست امسال شاهد کاهش تصادفات درون شهری هستیم که لازم است باز هم در مسیرهایی که وسایل نقلیه از سرعت بالایی برخوردار هستند سرعتگیر نصب شود.


ارتقای فرهنگ جامعه عامل اصلی توسعه است
فرماندار اردستان در این جلسه با بیان اینکه بیشتر تخلفات و حوادثی که اتفاق می افتد به دلیل سهل انگاری و عدم توجه به مقرارت است، گفت: همه ساله مجموع نظام های مختلف بیمه ای و سلامت کشور هزینه زیادی را برای عدم توجه مقرارت عبور و مرور رانندگان متحمل می شوند.


«حمیدرضا تاملی» با تمجید از فرهنگ سازی که ناجا در سطح مدارس انجام می دهد، گفت: اگر بتوانیم این فرهنگ سازی درست و اصولی را در سایر دستگاه‌ها رقم بزنیم می توانیم امیدوار باشیم که در سالها آینده جامعه ای پایبند به قانون داشته باشیم. قطعا ارتقای فرهنگ در هر جامعه می تواند مسیر رشد و توسعه آن جامعه را زودتر میسر کند.

چاپ خبر