اعزام اعضای کانون صاحب الزمان(عج) قالهر به قم
همزمان با اربعین حسینی (ع) کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع روستای قالهر شهرستان دلیجان اعضای فعال این کانون را به اردوی زیارتی اعزام می کند.

«اسماعیل سهرابی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: همزمان با اربعین حسینی (ع) کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع روستای قالهر شهرستان دلیجان اعضای فعال این کانون را به اردوی زیارتی شهر مقدس قم و زیارت حضرت معصومه(س) اعزام می کند.

 

 

مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) قالهر افزود: از برنامه های این اردو حضور هیات عزاداری در حرم حضرت معصومه (س) و سخنرانی، برنامه های فرهنگی و هنری متنوع و مختلف در روزهای 26 و 27 مهر ماه خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه این اردو به همت کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عج) مسجد جامع روستای قالهر و همکاری اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی شهرستان دلیحان و با مشارکت هیات حضرت ابوالفضل (ع) روستای قالهر برگزار می شود، اظهار کرد: اردوی اعضای کانون و مردم علاقمند و دوستدار اهل بیت (ع) روستای قالهر به تعداد 700 نفر برگزار می شود.

 

 

سهرابی بیان کرد: برگزاری اردوهای زیارتی و سفر به اماکن مذهبی به ویژه زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) در راستای فرهنگ بصیرت افزایی برگزار می شود که هدف از اجرای آن گسترش فرهنگ و سیره ائمه اطهار(ع) است.

 

 

مسئول کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) قالهر تصریح کرد: این کانون در طول سال اقدام به برگزاری کلاس‌های روخوانی قرآن کریم، درس احکام، مکارم الاخلاق، تفسیر، تجوید قرآن می کند و در پایان هر دوره از برترین های کانون تجلیل به عمل می آورد.

 

 

 وی بیان داشت: برگزاری دور‌ه‌های تربیتی همسرداری و سبک زندگی اسلامی و ایرانی ویژه والدین اعضای کانون جامعه هدف ازجمله برنامه‌های تربیتی کانون صاحب الزمان(عج) است.

چاپ خبر