رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی:
حال ناخوش امکانات در حوزه هنری/ با بکارگیری استعدادهای عظیم هنری فاصله داریم
مومنی شریف با بیان اینکه اوضاع امکانات خوب نیست و برای بکارگیری استعدادهای عظیم هنری فاصله داریم، گفت: خیل عظیمی از جوان مؤمن، متعهد و انقلابی در حوزه هنر فعالیت دارند که سرمایه‌های نظام برای اجرای گام دوم انقلاب هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، « محسن مومنی شریف» صبح امروز (27 شهریور) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: قبل از انقلاب دیدگاه ها نسبت به هنر خوب نبود و آنچه که به عنوان هنرهای نوین مطرح بود با دین فاصله داشتند و در خدمت جریان های غیر دینی بودند.

 

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی گفت: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری این است که این هنر را که رساترین بیان برای تبلیغ است را در خدمت دین قرار دهیم.

 

مومنی شریف به گونه های جدید هنر و نسبت آن با انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: امروز همچنان که انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف دستاوردهای بزرگی داشته در حوزه هنر نیز دستاوردهای بسیار خوبی داشته است.

 

به گفته وی خیل عظیمی از جوان مؤمن، متعهد و انقلابی در حوزه هنر فعالیت دارند که امروز سرمایه‌های نظام برای اجرای گام دوم انقلاب هستند.

 

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی با بیان اینکه در عصر کنونی پیامی موثرتر و رساتر از هنر نیست، ادامه داد: هنر یکی از ابزارهای مهم تبلیغ دین است.

 

مومنی شریف با تاکید بر اینکه در حال حاضر از نظر نیروی انسانی وضعیت هنری انقلاب اسلامی خوب است، گفت: اما به لحاظ امکانات اوضاع خوب نیست و برای بکارگیری این نیروها و استعدادهای عظیم هنری فاصله داریم.

چاپ خبر