مدیر کانون مصلای «شهدای گمنام» آباده طشک:
برنامه های ویژه خواهران و عضویت کانون در ماه محرم اجرا می شود
دمیری با تشریح برنامه های کانون ویژه خواهران در ماه محرم، گفت: در برنامه های ماه محرم جذب و عضویت نوجوانان و جوانان در کانون هم پیگیری می شود.

«زهرا دمیری» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم ویژه خواهران توسط کانون فرهنگی و هنری مصلی «شهدای گمنام» با همکاری موسسه قرآنی و فرهنگی «بیت الاحزان حضرت زهرا (س)» در شهر آباده طشک برگزار شد.

 

مدیر کانون مصلی «شهدای گمنام» مسجد جامع «ولی عصر (عج)» آباده طشک افزود: مداحی و مرثیه خوانی توسط مداحان «سیده صدیقه موسوی»، «رعنا بیات» و «زهرا دمیری» و سخنرانی مدیر موسسه «بیت الاحزان حضرت زهرا (س)» برگزار می شود.

 

وی با اشاره به محور سخنرانی های ویژه ماه محرم، تاکید کرد: اهمیت ماه محرم، تربیت فرزند با محوریت قرآن و اهل بیت (ع)، فضیلت حفظ قرآن و بیان اهداف قیام عاشورا در برنامه های سخنرانی مورد تاکید و بحث قرار گرفت.

 

دمیری با اشاره به سایر برنامه های کانون در ماه محرم، خاطرنشان کرد: شرکت در برنامه های فرهنگی «بیت الاحزان حضرت زهرا (س)»، مراسم ختم صلوات، قرائت دعا و سفره با برکت حضرت رقیه (س) با کمک شرکت کنندگان در مراسم عزاداری اجرا شد.

 

مدیر کانون مصلی «شهدای گمنام» مسجد جامع ولی عصر (عج) آباده طشک با بیان اینکه در برنامه های ماه محرم جذب و عضویت نوجوانان و جوانان در کانون هم پیگیری می شود، گفت: مشاوره در رابطه با ثبت نام در کلاس های قرآنی و فرهنگی، تشویق شرکت کنندگان و استفاده از ظریفیت کلاس های مشترک کانون و بیت الاحزان (ع)، جمع اوری کمک های نقدی و نذورات و پذیرایی در ایام محرم در دستور کار کانون قرار داشت.

 

دمیری زمان برگزاری مراسم را هر روز عصر ساعت 18 تا هنگام نماز مغرب و عشا عنوان و خاطرنشان کرد: کلاسها و جلسه های عزاداری جهت رفاه حال خواهران و استقبال بیشتر در موسسه قرآنی و فرهنگی «بیت الاحزان حضرت زهرا (س)» برگزار شد که در طول این مدت بحمدالله  شاهد استقبال چشمگیری شاهد بودیم و با مشاوره های در طول این مدت، توانسته ایم تعداد خوبی را جذب کلاس های قرانی و فرهنگی کانون کنیم که این را از برکات مجالس اهل بیت (ع) است.

 

 

چاپ خبر