جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهر خبر داد:
نام نویسی بیش از ۹ هزار بوشهری برای حضور در پیاده روی اربعین حسینی
ویسه بیان کرد: تاکنون ۹ هزار و ۸۸۲ نفر از عاشقان حریم کوی یار در این استان برای پیاده روی اربعین در سامانه سماح نام نویسی کرده‌اند.

حسین ویسه، جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهر روز چهارشنبه (20 شهریور)  درگفتگو با  خبرگزاری شبستان در  بوشهر با شاره به اینکه ثبت نام برای زیارت اربعین از اول شهریور در سامانه سماح آغاز شده است، بیان کرد: زائران عتبات عالیات در عراق باید برای این سفر علاوه بر داشتن گذرنامه در سامانه سماح نیز ثبت نام کنند.

 

جانشین مدیرحج و زیارت استان بوشهر یادآورشد: با وجود اینکه دریافت روادید برای زیارت عتبات عالیات از اول محرم تا پایان صفرحذف شده  اما ثبت نام در سامانه سماح و داشتن گذرنامه برای این سفر ضروری است.

 

وی با تاکید بر اینکه افراد نام نویسی کرده در سامانه سماح در ازای  پرداخت ۲۲۰هزار ریال بیمه می‌شوند، اظهارداشت: کسانی که بدون ثبت نام در سامانه سماح برای زیارت اربعین از کشور خارج شوند در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی زیر پوشش بیمه‌ای قرار نمی‌گیرند و سازمان حج و زیارت در این ارتباط پاسخگو نخواهد بود.

 

ویسه تصریح کرد: تاکنون ۹ هزار و ۸۸۲ نفر از عاشقان حریم کوی یار در این استان برای پیاده روی اربعین در سامانه سماح نام نویسی کرده‌اند.

چاپ خبر