فرماندار دیلم:
خانواده های معظم شهدا سرمایه های عظیم نظام هستند
قاسمی با تاکید بر اینکه خانواده های معظم شهدا سرمایه های عظیم نظام هستند،تصریح کرد: همه ما مسئولان خودرا موظف به انتقال فرهنگ ایثار ،شهادت و دستاوردهای انقلاب و نظام به نسل جدید بدانیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان  از بوشهر،عبدالامیر قاسمی، فرماندار دیلم روز چهارشنبه (۲۰ شهریور) در  نشست شورای مشورتی ایثارگران و ستاد اربعین این شهرستان با بیان اینکه مزار شهدا مکانی مقدس است که باید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گفتمان ارزش های دینی و انقلابی با اجرای برنامه های مختلف از آن بهره کافی برده شود، اظهار داشت:  بنیاد شهید ترتیبی اتخاذ کند که از تمام ظرفیت های ایثارگران ،جانبازان و خانواده شهدا در برنامه های فرهنگی بهره  لازم برده شود.

 

فرماندار دیلم با  تاکید بر اینکه خانواده های معظم شهدا  سرمایه های عظیم نظام هستند،تصریح کرد:  همه ما مسئولان  خودرا موظف به انتقال فرهنگ ایثار ،شهادت و دستاوردهای انقلاب و نظام به نسل جدید بدانیم.

 

قاسمی خواستار شد:  تکریم ، سرکشی و استفاده از نظرات و پیشنهادهای پدران و مادران شهدا و تمامی یادگاران دفاع مقدس  سرلوحه کاری قرار گیرد.

 

فرماندار دیلم: در کمیته برنامه ریزی سال جاری  ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار جهت اجرای برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زیرساخت های فرهنگی به بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان اختصاص یافته است.

 

وی ادامه داد: تمامی دستگاه های اجرایی و نهادها  همانند سنوات قبل با موکب ها،  دسته های عزاداری و استقبال از زائران پیاده  اربعین همکاری کنند.

 

چاپ خبر