رئیس پلیس‌راه استان ایلام تاکید کرد:
احتیاط، شرط ضروری ایمنی بازگشت زائران از پایانه مرزی مهران
رئیس پلیس‌راه استان ایلام از افزایش تردد وسایل نقلیه مربوط به زائران مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در دور بازگشت به کشور از مرز مهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، سرهنگ «رضا همتی زاده» در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی این استان، اظهار کرد: حدود ۱۵۰ هزار نفر زائر طی چند روز گذشته از کشور خارج‌شده‌اند که بخشی با استفاده از حمل‌ونقل عمومی و بخشی نیز با استفاده از خودروهای شخصی به مرز مهران عزیمت کرده‌اند.

 

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام‌شده با استان‌های معین، موضوع تأمین وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی زائران عتبات عالیات حل‌شده و به میزان کافی خودروی عمومی به مرز مهران اعزام‌شده است.

 

رئیس پلیس‌راه استان ایلام تصریح کرد: دارندگان خودروهای شخصی پس از بازگشت به کشور، قبل از شروع به رانندگی حتماً از وضعیت وسیله نقلیه خود اطلاع پیداکرده و همچنین با استراحت کافی ادامه مسیر دهند.

 

همتی زاده خاطرنشان کرد: وضعیت جاده‌های استان به‌ویژه مسیرهای حوزه شمالی استان بیشتر به‌صورت کوهستانی و پرپیچ‌وخم بوده لذا به‌صورت مؤکد به رانندگان توصیه می‌کنیم که بااحتیاط و صبر و حوصله رانندگی کرده و از سبقت‌های نابجا و عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.

 

چاپ خبر