مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران خبر داد:
برپایی ۲۰ موکب اربعین از مازندران در عراق
اصغری با اشاره به برپایی ۲۰ موکب از مازندران در عراق، گفت: ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران هم زمان با اربعین به ۱۰۰ دستگاه ماشین سنگین نیاز دارد که علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با شماره ۰۹۱۱۲۵۹۶۶۱۶، تماس بگیرند.

«محمد حسن اصغری»، امروز (چهارشنبه 20شهریورماه) در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: 15 موکب اصلی مجوزدار و پنج موکب فرعی وابسته به موکب های اصلی در سال جاری جهت خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی از مازندران به عراق، اعزام می شوند.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران اظهار کرد: 20 موکب استان مازندران در مسیر نجف به کربلا، کربلا، سه راه کوت، مرز مهران و سامرا، استقرار می یابند.

 

اصغری با اشاره به اعزام موکب ها از 15 روز مانده به اربعین حسینی، بیان کرد: پذیرایی موکب ها از10 روز مانده به اربعین، آغاز می شود.

 

وی با بیان اینکه نیروهای خدماتی از مازندران همراه موکب ها بیش از یکهزار نفر هستند، ابراز کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات برای مازندران جهت خدمات به زائرین اربعین، 28 هزار نفر را در نظر گرفته اما این استان، توان خدمات دهی به بیش از 50 هزار نفر را دارد.

 

اصغری گفت: 78/8224شماره در نظر گرفته شده متمرکز مازندران جهت جمع آوری کمک های نقدی به موکب ها، نزد بانک سپه شعبه مرکزی ساری است.

 

وی اظهار کرد: دارندگان اتومبیل های سنگین نظیر تریلی و ماشین های یخچال دار می توانند یاری رسان ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران جهت اربعین حسینی باشند.

 

اصغری، نیاز ستاد بازسازی عتبات عالیات مازندران به اتومبیل های سنگین را 100 دستگاه، اعلام کرد و افزود: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09112596616، تماس بگیرند.

 

وی یادآور شد: اعزام اتومبیل های سنگین از 15 روز مانده به اربعین است که حاملان کالاهای مصرفی  نظیر برنج و ... به ایران، برمی گردند و کالاهای غیر مصرفی  نظیر چادر تا 15 روز در عراق، می مانند.

چاپ خبر