معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان:
خانه‌های جوان پاتوقی برای همه جوانان است/تغییر در مدیریت خانه جوانان
رامین نعیمی گفت: خانه‌های جوان پاتوقی و محلی برای همه جوانان و تشکل‌های مردم نهاد است و تبعیضی برای هیچ گروه و افرادی قائل نیستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، «رامین نعیمی» در آیین تکریم و معارفه تیم مدیریتی خانه جوانان شهرستان اصفهان با اشاره به احداث 9 خانه جوان در استان اصفهان گفت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید احداث خانه‌های جوان در شهرستان ها برای تجمع و گردهمایی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان است که در استان اصفهان 9 خانه در شهرستان ها در حال احداث است و در مابقی مناطق استان این اتقاق انجام می شود.

 

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان افزود: خانه های جوان پاتوقی و محلی برای همه جوانان و تشکل های مردم نهاد است و تبعیضی برای هیچ گروه و افرادی قائل نیستیم و همه باید در کنار همدیگر برای خدمت به جامعه فعالیت کنند.

 

وی وجود همبستگی بین سمن های استان اصفهان را قابل ملاحظه بیان کرد و ادامه داد: همبستگی و تعامل بین تشکل های جوانان بستری برای افزایش مشارکت اجتماعی و اجرای باکیفیت طرح های این تشکل ها شده و اعتماد سازمان ها و نهادهای اداری نیز به جوانان افزایش یافته است.

 

وی ادامه داد: فعالیت های شفاف و به دور از نقاط ابهام موجب تقویت عملکرد و اعتماد خواهد بود و سمن ها در مسیر خدمت به مردم نقش موثر و مفیدی دارند و باید همواره به فکر خدمت رسانی باشند و از حواشی بپرهیزند.

 

نعیمی با اشاره به اینکه مدیریت خانه های جوان بر عهده سمن ها است، خاطرنشان کرد: سمن های فعال و توانمند در قسمت های گوناگون خانه های جوان فعالیت می کنند و خدمت رسانی به جوانان و سایر سمن ها دارند.

 

گفتنی است در این آیین از تلاش های تیم قبلی مدیریت خانه جوانان مرکز استان تجلیل و در یک ماه آینده تیم جدید از میان افراد و تشکل های توانمند و فعال انتخاب خواهند شد./

 

 

چاپ خبر