حمایت مالی مسجدی در تگزاس آمریکا از نهادهای خدمت‌رسان به مردم
مسجدی واقع در شهر «سنت آنتونیو» در ایالت تگزاس آمریکا از سازمان‌های غیردولتی مثل موسسه حامی کودکان که به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند، حمایت مالی می‌کند.

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون های مساجد به نقل از «asamnews»،مسجدی واقع در شهر «سنت آنتونیو» در ایالت تگزاس آمریکا کمک های مالی به سازمان های غیر دولتی در این شهر ارائه می کند.

 

این کمک ها به صورت چک به مراکز غیردولتی داده می شود.

 

در رمضان سال جاری میلادی، مسجد سنت آنتونیو یک چک سخاوتمندانه به موسسه حامی کودکان سنت آنتونیو Child Advocates of San Antonio (CASA) هدیه کرد.

 

این چک به مبلغ 9500 دلار به پاس سخت کوشی و کار بی وقفه ای که افراد موسسه حامی کودکان سنت آنتونیو انجام می دهند به این موسسه ارائه شد.

 

مسجد سنت آنتونیو هر سال مراسمی را به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می کند و موسسه حامی کودکان این شهر در ماه رمضان سال جاری در این مراسم حضور داشت.

 

در این مراسم که هر سال برگزار می شود، غیر مسلمانان می توانند بخشی از آیین روزه داری را درک کنند.

 

مسجد سنت آنتونیو غیر مسلمانان را تشویق می کند تا در ازای 100 دلار کمک به خیریه های محلی در یک روز مراسم روزه داری شرکت کنند.

 

هدف از ارائه کمک های مالی این مسجد به موسسه های غیردولتی علاوه بر کمک به افراد نیازمند، ترویچ ارزش های اسلامی در سنت آنتونیو است.

 

چاپ خبر