وزیر نیرو:
سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم
اردکانیان با اعلام خبر فروش۲ میلیون ۳۰۰ کیلووات ساعت انرژی به کشورهای همسایه طی سال جاری، گفت: سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « رضا اردکانیان» طی سفر یکروزه به مناسبت هفته دولت به استان البرز در جریان بازدید از اداره برق شهرستان ساوجبلاغ، گفت: حفظ شأن ارباب رجوع در زمان مراجعه و پاسخگویی به موقع به خواسته هایش یکی از اصول اساسی است.

 

وزیر نیرو با تأکید بر اهمیت حفظ وقت مردم در زمان ورود به ادارات دستگاه ها، مطرح کرد: سالانه بیش از 23 هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم که تمام این میزان مبلغ دریافتی از مردم است.

 

وی با بیان این مطلب که این میزان هزینه ها که با قبض برق دریافت می شود، اختصاص به عمران دارد، عنوان کرد: تأمین و تولید برق، احداث نیروگاه، ساختمام های اداره از جمله موارد مصرف این هزینه دریافتی از مردم است.

 

پیشگیری از هدر رفت وقت ارزشمند مردم در پاسخگویی به مطالبات آنان از جمله موارد قابل تأمل بود که اردکانیان با اشاره به آن بر لزوم خدمات رسانی هرچه مطلوب تر به مردم تاکید کرد.

 

فروش 2 میلیون 300 کیلووات ساعت انرژی به کشورهای همسایه

 

وزیر نیرو در ادامه در مسجد سعدآباد شهرستان ساوجبلاغ، بیام کرد: برای تأمین ارز کشور یکی از درآمدهای ابزاری فروش برق تولیدی است.

 

اردکانیان تصریح کرد: طی سال جاری 2 میلیون 300 کیلووات ساعت انرژی به کشورهای همسایه فروخته ایم که این مهم تحول خوبی را در زمینه تأمین ارز ایجاد کرده است.

 

وی توضیح داد: مدیریت مصرف برق در سطح کشور حائز اهمیت بوده است آن چنان که توانسته ایم با اجرای 11 برنامه در خصوص مدیریت سه هزار و 700 مگاوات اوج بار را مدیریت کنیم.

 

چاپ خبر