رئيس دفتر نظارت استان مركزي:
كساني كه در معرض انتخاب قرار دارند بايد شايستگي خدمت را در خود احراز كنند
حجت الاسلام مبارک‌ آبادی گفت: كساني كه در معرض انتخاب قرار دارند بايد شايستگي خدمت را در خود احراز كنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، حجت الاسلام «امیدرضا مبارک‌ آبادی» در همايش بصيرتي ناظرين شهرستان دليجان گفت: مسئولیت های حکومتی را باید به افرادی سپرد که می توانند کار را به انجام برسانند.

 


رئيس دفتر نظارت استان مركزي افزود: بايد با دعوت به مشاركت وحضور حداكثري و رقابت سالم در بين كانديداها و اخلاق مداري هواداران نامزدها، افرادي شايسته و لايق بر سر كرسي‌هاي خدمتگزاري مجلس تكيه بزنند.

 

 

وی با بیان اینکه کسانی که خود را لایق جایگاهی نمی دانند و به دنبال آن نمی روند قوی ترین افراد هستند، تصریح کرد: کسانی هم هستند که با جناح بازی در پست و جایگاهی تکیه می زنند که‌ در آن پست تخصص ندارند.

 

 

این مقام مسئول اظهار کرد: افرادی كه در معرض انتخاب قرار دارند بايد شايستگي خدمت را در خود احراز كنند و اگر ببينند مناسب مسئوليتي كه بدان گماشته شده اند را ندارند از پذيرش آن امتناع كنند و صادقانه اين را اعلام كنند.

 

 

حجت الاسلام مبارك آبادي تصريح كرد: ما نبايد از خود ضعف و نااميدي نشان بدهيم بلكه بايد روحيه اميد، نشاط و همدلي و همكاري و با اتحاد وبهتر از گذشته براي سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كار كنيم.

 

 

رئيس دفتر نظارت استان مركزي در ادامه به موضوع انتخابات پرداخت و گفت: همه ارگانها بايد كمك كرده و با تعامل، رعايت اخلاق، قانون و شرع به وظيفه خود عمل كرده و هيات هاي اجرايي و نظارت كار خود را به نحو احسن انجام دهند و با دعوت به مشاركت و حضور حداكثري و رقابت سالم در بين كانديداها واخلاق مداري هواداران نامزدها، افرادي شايسته و لايق بر سركرسي‌هاي خدمتگزاري مجلس نشسته و از هر لحاظ براي مردم كار كنند.

 

 

گفتني است در اين همايش از خدمات ارزشمند چند ساله رحيمي سرپرست سابق دفتر دليجان نيز تقدير و تشكر شد.

چاپ خبر