به همت بنیاد کرامت امام رضا(ع)؛
جشنواره خانواده رضوی با هدف حمایت از الگوهای موفق حوزه خانواده برگزار می‌شود
جشنواره خانواده رضوی با هدف کاهش آسیب‌های خانواده و حمایت از الگوهای موفق حوزه خانواده برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان: جشنواره خانواده رضوی در بنیاد کرامت امام رضا(ع) از سوی آستان قدس رضوی طراحی شده است تا از ایده‌ها و تجربیات موفقی که تاکنون توسط کنشگران اجتماعی در جهت کاهش آسیب‌های خانواده طرح‌ریزی و یا اجرا شده است، حمایت کند.

 

بدین ترتیب از همه کنشگران اجتماعی دغدغه‌مند در موضوع خانواده که نسبت به سطح مسائل خانواده در منطقه خود اشراف دارند دعوت می‌شود تا با طرح ایده‌های اجتماعی این جشنواره را در رسیدن به اهداف خود یاری کنند.

 

بنیاد کرامت امام رضا(ع) با ارزیابی و داوری ایده‌ها و تجربیات، از اجرای پنج ایده برتر و توسعه پنج تجربه موفق با حفظ مالکیت معنوی صاحب ایده و تجربه حمایت خواهد کرد؛ طرح، ایده و الگوی عملیاتی، تجربه عملیاتی و تولیدات و محصولات آموزشی، فرهنگی و ترویجی از محورهای جشنواره خانواده رضوی است؛ همچنین تسهیل ازدواج جوانان، تحکیم خانواده و کاهش طلاق، آموزش و مشاوره خانوادهف سبک زندگی و فرزندآوری و فرزندپروری از موضوعات جشنواره خانواده رضوی است.

 

 

افراد می‌توانند آثارشان را در قالب‌های تجربه‌های موفق شامل محصول، برنامه و یا خدمتی که سابقه اجرا داشته است و یا طرح و ایده شامل هر نوع محصول، برنامه و یا خدمتی که در جهت کاهش آسیب‌های خانواده است را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

۲۰ شهریور سال جاری زمان ثبت نام برای شرکت در بخش مسابقه این جشنواره است و علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۰ مهر آثار خود را به سایت جشنواره  www.khanevadehRazavi.ir ارسال کنند.

چاپ خبر