مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی:
مساجد سرچشمه همه برکات هستند
حجت الاسلام بیگی گفت: مساجد سرچشمه همه برکات هستند و کانون های مساجد در جوار این رحمت الهی در راستای اشاعه ارزش های دینی تلاش می کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ارومیه، «حجت الاسلام اباذر بیگی» در مراسم طرح سراسری غنی سازی اوقات فراغت که در خوی برگزار شد، گفت: کانون ها از دل مساجد به تبعیت از صدر اسلام شکل گرفته اند و با بهرمندی از برکات مساجد در مسیر اعتلای ارزش های اسلامی و فرهنگی تلاش می کنند.

 

مسئول ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی افزود: قطار اسلام و ولایت در حال حرکت است و بدون شک در این مسیر با مشکلات بسیاری روبرو خواهیم که که همه آنها با تاسی از ولایت فقیه به امید خدا به پایان می رسد.

 

وی با بیان اینکه خوی شهر مقدس و دارالمومنین است، تصریح کرد: از مشکات نهراسیم که که همواره الماس بعد از فشار های سخت محیطی و گرمای بی رحم هسته زمین به قیمت و درخشش می رسد.

 

بیگی اضافه کرد: کانون های مساجد همچون جوانی در مسیر رشد و اعتلا گام برمیدارد و بر ماست که این وان را در رسیدن به اهداف متعالی و اسلامی همراهی کنیم.

 

این مسئول گفت: 189 باب کانون فرهنگی و هنری در شهرستان خوی فعالیت مستمر دارند پس می توانیم با تکیه بر این ظرفیت خوب از همکاری و تعامل دیگر سازمان ها و نهاد ها نیز بهره ببریم.

 

وی خاطرنشان کرد: در گام دوم انقلاب و در رونق بیشتر مساجد همه مدیران باهم تلاش خواهیم کرد چرا که سختی و آسانی در کارهای فرهنگی همیشه دو یار دیرین هستند.

 

مسئول ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: در تحریم ها و شرایط سخت کشور خم به ابرو نخواهیم آورد تا با اتحاد و همدلی به قله های رفیع پیروزی برسیم.

چاپ خبر