آغاز عملیات عمرانی مرمت محوطه امامزادگان سه تن (ع) در شهرستان الیگودرز
معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، از اجرای طرح بهسازی محوطه امامزادگان سه تن (ع) خبر داد و گفت: در مرحله اول پروژه محوطه سازی این بقه متبرکه اجرایی می شود.

«مسلم رضایی پور»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: همزمان با خجسته ایام عید سعید غدیر، طی مراسمی پروژه محوطه سازی و اجرای سنگ فرش محوطه آستان مقدس امامزادگان سه تن ع روستای فرسش کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

 

معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، افزود: این پروژه به مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع با استفاده از سنگ تیشه ای کریستال که دارای مقاومت کافی در مقابل سرما بوده، با تامین اعتبار از محل اوراق اسناد خزانه اسلامی آغاز شده است.

 

وی اظهار داشت: اجرای طرح ساماندهی قبور مطهر شهدای مدفون در جوار این آستان متبرکه، از دیگر محور های این پروژه عمرانی می باشد.

 

رضایی پور، خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه ریزی به عمل امده پیش بینی می شود این پروژه ظرف مدت یک ماه تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

معاونت بهره وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه استان لرستان، اظهار کرد: پیش از این، اجرای سر در ورودی و کاشیکاری ایوان این بقعه متبرکه در قالب طرح مودت و به همت هیئت امنای این آستان متبرکه و خیرین نیک اندیش اجرا شده بود.

چاپ خبر