معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر 
اختتامیه طرح نشاط معنوی همزمان با عید غدیر در شهرستان ملایر
عباسی گفت: همزمان با شب عید غدیر اختتامیه کلاس‌های طرح نشاط معنوی توسط اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر برگزار می شود.

حجت الاسلام «ابوذر عباسی» در گفت و گو با خبرنگار  شبستان در ملایر گفت:  دهه ولایت در امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان ملایر  برنامه‌های جشن و مولودی خوانی برگزار می‌شود.


 معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه ملایر افزود : این جشن‌ها در چهار  بقعه  و امامز اده شامل امامزاده عبدالله ملایر ،تکیه حضرت ابوالفضل ،امامزاده ابراهیم طجر سامن و امامزاده علی حسین روستای داویجان به صورت ویژه برگزار می‌شود.


 وی همچنین از برگزاری ویژه برنامه جشن غدیر در روز عید غدیر در  پارک بانوان ملایر خبر داد و گفت: این برنامه با همکاری هیات سادات بانوان شهرستان ملایر  برگزار خواهد شد.


وی تصریح کرد: این جشن شامل خطبه خوانی غدیر  و برنامه‌های مختلف فرهنگی  برای بانوان برگزار خواهد شد.


 معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه ملایر برگزاری جشن با همکاری نهادهای مختلف در پارک کوثر پارک سیفیه  و حسینیه ارشاد با همکاری موسسه مصباح الهدی را از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در دهه ولایت دانست و گفت :مراسم اختتامیه طرح نشاط معنوی نیز همزمان با حسین غدیر برگزار می شود .


وی با اشاره به اجرای طرح نشاط معنوی در چهار  بقعه  شهرستان  تصریح کرد: در طرح نشاط معنوی امسال بیش از ۲۵۰ نفر از جوانان و نوجوانان شرکت کردند.


عباسی  اضافه کرد: این کلاس ها از ابتدای تیر ماه شروع و تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

چاپ خبر