در آستانه ۱۷ مرداد و روز خبرنگار:
سپاه امام سجاد(ع) از سرپرست خبرگزاری شبستان در هرمزگان تجلیل کرد
در آستانه ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، سپاه امام سجاد(ع) از سرپرست خبرگزاری شبستان در استان هرمزگان تجلیل کرد.

به گزارش خبرتگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، در همایش بزرگداشت روز خبرنگار که به همت سپاه امام سجاد(ع) برگزار شد، از « مصیب رجایی »، سرپرست خبرگزاری شبستان تجلیل و به این مناسبت، لوح تقدیری یه وی اهدا شد.

 

در متن این تقدیرنامه آمده است که رشد توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است، خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.

 

حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی بر دوش نیروهای متعهد و انقلابی بخصوص خبرنگاران و صاحبان اندیشه و قلم به ودیعه گذاشته شده است.

 

از اینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از فعالیت ها و برنامه های فرزندان این ملت در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان تلاش نموده اید، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.

 

از ایزد متعال خواستاریم تا یاریمان نماید در هر شرایط، مدافع ارزش های اسلامی تحت رهبری نورانی امام خامنه ای(مد ظله العالی) جهت پیشرفت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

 

گفتنی است؛ در این همایش از مدیران بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و برخی از خبرگزاری های فعال در این حوزه نیز تجلیل به عمل آمد.

 

 

چاپ خبر