مسئول کانون پرورش فکری صومعه‌سرا:
برگزاری پویش ملی «فصل گرم کتاب» در صومعه‌سرا
نوروزی از برگزاری پویش ملی «فصل گرم کتاب» در شهرستان صومعه‌سرا خبر داد.

«فاطمه نوروزی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا اظهار کرد: پویش ملی «فصل گرم کتاب» هفته آینده در شهر صومعه‌سرا، گوراب‌زرمیخ و تولمشهر برگزار می‌شود.

 

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صومعه‌سرا افزود: این پویش با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان و با تأکید بر دو محور موضوعیِ «ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی» و «تقویت مهارت‌های زندگی» برپا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ایجاد فضایی متفاوت برای مطالعه هدفمند مخاطبان کودک و نوجوان محور این پویش است، گفت: اجرای نمایش‌های متنوع بر روی کامیونت نمایش سیار، از بخش‌های ویژه این برنامه است.

 

نوورزی تصریح کرد: خوانش شعر و داستان، روخوانی و هم‌خوانی کتاب، کاردستی، نقاشی، نمایش‌ عروسکی، نمایش فیلم و قصه‌گویی از جمله فعالیت‌هایی است که در این طرح اجرا می‌شود.

 

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: در این پویش نیز با خواندن کتاب و انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی و هنری، به دنبال آن هستیم که ضمن معرفی کانون و فعالیت‌هایش، در بحث کتاب و کتابخوانی نیز با حضور در جامعه و تشویق به مطالعه، قدمی برداریم.

چاپ خبر