رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان خبر داد:
مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در گلستان برگزار می‎شود/ راه‎اندازی اتحادیه خبرنگاران حاشیه دریای خزر
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در ۱۵ مرداد ماه جاری در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «میثم قرائی» امروز (دوشنبه 7 مرداد) در نشست هم‎اندیشی اصحاب رسانه گیلان و گلستان اظهار کرد: در 15 مردادماه امسال مراسم بزرگداشتی به‎مناسبت روز خبرنگار به‎همت بسیج رسانه استان گلستان برگزار می‎شود.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان افزود: در سال جاری برنامه‎های مختلف و متنوعی در دستور کار قرار دارد که از جمله آنها برگزاری جشنواره رسانه‎ای ابوذر در بهمن‎ماه است.

 

وی با اشاره به اقدامات بسیج رسانه در بحران سیل گلستان بیان کرد: با وجود آنکه سیل گلستان خسارات فراوانی را به همراه داشت اما در زمان بحران هم‎افزایی مطلوب رسانه‎ای شکل گرفته بود و وقوع سیلاب فرصتی شد تا رسانه‎ها به‎زیبایی ایفای نقش کنند.

 

قرایی تصریح کرد: خوشبختانه در بحران سیل اتاق مدیریت واحد بحران رسانه‎ای را در شهر سیل‎زده آق‎قلا تشکیل شد و همچنین همایش نقش رسانه در مدیریت بحران را در آق‎قلا برگزار کردیم.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گلستان در پایان از راه‎اندازی اتحادیه خبرنگاران حاشیه دریای خزر خبر داد و گفت: با توجه به قرارگیری سه استان گلستان، گیلان و مازندران در محدود جغرافیایی شمال کشور اتحادیه خبرنگاران حاشیه دریای خزر به‎منظور هم‎اندیشی رسانه‎های این استان‎ها در خصوص مباحث کلان ایجاد خواهد شد.

 

چاپ خبر