«پویش فصل گرم کتاب» نگرش خانواده ها را نسبت به کانون ها بهبود می بخشد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان گفت: «پویش فصل گرم کتاب» نگرش خانواده ها را نسبت به کانون ها بهبود می بخشد تا با خیال راحت‌تری فرزندان خود را به ما بسپارند.

«معصومه هادی» با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: اعتماد خانواده‌ها به کانون، سرمایه‌ی ارزشمندی است که مسئولیت ما را سنگین‌تر کرده‌است و همه‌ی ما وظیفه داریم برای حفظ این سرمایه تلاش کنیم.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هم‌چنین عنوان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محیط مورد اعتمادی است که کودکان و نوجوانان می‌توانند «بهتر زیستن» را تمرین کنند و بر عهده‌ی ماست که چنین فضایی را برای آنان فراهم کنیم.

 

هادی ادامه داد: «پویش فصل گرم کتاب»  فرصت مناسبی است تا با معرفی دوباره‌ی کانون به خانواده‌ها، نگرش آنان را نسبت به کانون و فعالیت‌های فرهنگی بهبود ببخشیم تا با خیال راحت‌تری فرزندان خود را به ما بسپارند.

 

وی در ادامه با اشاره به تجربه‌ی همکاران در سال گذشته و در خصوص اجرای طرح پویش فصل گرم کتاب گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم صورت گیرد تا به نتیجه‌ی مورد نظر، که همان «دوستی و همنشینی با کتاب» است، برسیم.

 

 

چاپ خبر