راه‌اندازی ۲۲۰ کاروان شادی غدیر در تهران/ تدارک ۵۰۰ هزار هدیه برای کودکان ویژه دهه امامت و ولایت
مسئول ستاد کاروان‌های شادی غدیر از راه‌اندازی ۲۲۰ کاروان در دهه امامت و ولایت خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ هزار هدیه و جایزه برای کودکان و نونهالان تهیه شده تا توسط این کاروان‌ها اعطاء شود.
خبرگزاری شبستان، گروه مهدویت و غدیر: نخستین نشست ستاد هماهنگی کاروان های شادی غدیر برگزار شد.
 
بنابر این گزارش، مداحی گفت: به مدد مولای متقیان و همت و تلاش بنیاد بین المللی غدیر و خیرین و ۱۸ دستگاه شرکت کننده در این ستاد در حال تدارک ۲۲۰ کاروان شادی غدیر برای فعالیت در دهه امامت و ولایت در استان تهران هستیم . 
 
مسئول ستاد کاروان های شادی غدیر اظهار کرد: از این تعداد ۱۱۰ کاروان برای شهر تهران و ۱۱۰ کاروان هم برای حضور در شهرستان های استان تهران پیش بینی شده اند.
 
مداحی ادامه داد: با توجه به اینکه عیدالله الاکبر و عید غدیر ایام شادی و سرور اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام است، ضرورت دارد تا پیام های الهی و متعالی آن در میان جوانان، کودکان و نونهالان ما نهادینه شود و لذا تدبیری اندیشیده شده تا این کاروان های شادی با حضور در محلات و مناطق معین شده برنامه های جشن و شادی و سرور معنوی خود را اجرا و موجبات شادی و توجه مردم به این رویداد عظیم را فراهم کنند.
 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰۰ هزار هدیه و جایزه فقط برای کودکان و نونهالان این محلات و مناطق مورد نظر استان تهران تهیه شده است که با حضور و توسط این کاروان ها به آنان اهدا می شود و یقینا این ایام مبارک و فرخنده برای آنان به یاد ماندنی می شود.

چاپ خبر