رشد ۵۰ درصدی شرکت کنندگان نهمین جشنواره کتابخوانی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از شرکت ۳۹ هزار و ۳۶۵ نفر در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خبر داد و گفت: این تعداد در مقایسه با هشتمین جشنواره از رشد ۵۰ درصدی برخوردار شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، «فرهاد خلیل مقدم» امروز (سه شنبه 25 تیر) در جلسه جشنواره رضوی که در استانداری برگزار شد، از شرکت 39 هزار و 365 نفر در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خبر داد گفت: این تعداد در مقایسه با هشتمین جشنواره از رشد 50 درصدی برخوردار شده است.
 

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: تنوع بخش های جشنواره، اطلاع رسانی گسترده، همکاری دستگاه ها و نهادها و ارادت و علاقه مردم استان به امام رضا (ع) از عوامل رشد شرکت کنندگان در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی است.


خلیل مقدم از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره بصورت شهرستانی خبر داد و گفت: به ازای هر کتابخانه در هریک از شهرستان ها هشت نفر برگزیده و در بخش خانوادگی نیز از هر شهرستان ۲ خانواده برتر انتخاب و تقدیر می شوند.

 

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه‌ معصومین (ع) و شناسایی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل‌بیت (ع) از طریق تولید و انتشار گسترده این آثار از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است.

 

چاپ خبر