بیش از ۲ هزار طرح اشتغالزایی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری اجرا شد
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری، تواتمندسازی جمعیت تحت پوشش کمیته امداد را از مهمترین برنامه های این نهاد اعلام کرد و گفت: در همین راستا سال گذشته ۲ هزار و ۳۰۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان استان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، «علی ملک پور» امروز (یکشنبه ۲۳ تیر) در همایش «در محضر آفتاب» که با حضور خادمان حرم رضوی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان برگزار شد، گفت: این تعداد طرح با اعتباری بالغ بر 34 میلیارد تومان اجرا شده است.


مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری افزود: بیش از ۹۰ درصد این طرح ها موفق آمیز بوده و منجر به خودکفایی متقاضیان شده است.


ملک پور، محرومیت زدایی را از دیگر سیاست های این نهاد عنوان کرد و افزود: محرومیت زدایی از الزامات کار امداد هست و ما هم مصمم به اجرای طرح های حمایتی، مشارکت مردمی، توانمندسازی و اشتغال برای توانمندسازی مددجویان هستیم.


مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری، اعتمادسازی را از مهمترین برنامه های این نهاد عنوان کرد و افزود: هنوز در برخی از ذهن ها این شائبه وجود دارد که پول های کمکی از سوی مردم کجا هزینه می شود اما ما متناسب با نیات خیران و سرفصل های موجود این پول ها را هزینه می کنیم.


وی بابیان اینکه یکی از دغدغه های کمیته امداد، احداث مسکن برای خانوارهای تحت حمایت است، خاطرنشان کرد: در این زمینه اقدامات خوبی در استان صورت گرفته است.


ملک پور به اجرای طرح کتابخوانی رضوی نیز اشاره کرد و گفت: این جشنواره از طرح های مهم در راستای آشنایی با سیره امام رضا (علیه السلام) است.

 

ب

 

ب

 

ب

 

ب

 

 

چاپ خبر