استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد
کلانتری با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد»، تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «حسین کلانتری» امروز (۲۳ تیر) در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی، خواستار تلاش مضاعف برای خدمات دهی مطلوب به مردم شد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: این سازمان نقش بسیار مهمی در توسعه و رفاه جامعه ایفا می کند.

 

وی با اشاره به خدمات دهی این سازمان در بخش های مختلف، یادآور شد: تلاش تامین اجتماعی در خدمات دهی به نیازمندان اقدامی ارزشمند و اثرگذار است.

 

کلانتری با بیان اینکه در حوزه درمان نیز کارهای بزرگی انجام شده، اضافه کرد: این خدمات دهی باید پیوسته و به صورت کمی و کیفی گسترش و توسعه یابد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نگاه خاص امام خمینی (رضوان الله علیه) به مسئله درمان و معیشت مردم، گفت: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از دولت ها، رسیدگی به امور درمانی مردم بوده و همواره بر این مهم تاکید داشته اند.

 

وی با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «بیمار جز دغدغه بیماری نباید رنج دیگری داشته باشد»، تصریح کرد: اجرای طرح تحول سلامت تحولی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کرد.

 

کلانتری با تاکید بر اینکه خدمات تامین اجتماعی قابل توجه است، گفت: این خدمات ارزشمند است، ولی هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم‌.

چاپ خبر