رئیس پلیس راهور استان البرز خبر داد
آغاز گشت های نظارتی نامحسوس پلیس راهور البرز با هدف کاهش تلفات جاده ای
سرهنگ گودرزی از آغاز گشت های نظارتی نامحسوس پلیس راهور البرز خبر داد و گفت: این گشت های نظارتی نامحسوس پلیس با هدف کاهش تلفات جاده ای انجام می شود.

« سرهنگ رضا گودرزی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز در خصوص تدابیر ویژه برای سفرهای مسافرتی در ایان تابستان، گفت: کاهش تلفات جاده ای و یا تلفات ناشی از تصادف ها، از اولویت های نیروی انتظامی در سال جاری است.

 

رئیس پلیس راهور استان البرز، افزود: نیروی انتظامی در سال 98 بحث کنترل نامحسوس را در برنامه خود قرار داده است و خودروهای ویژه کنترل نامحسوس برای درون شهر و برای جاده های بیرون شهری، تهیه و تجهیز شده است.

 

به گفته گودرزی، تجهیزات نامحسوس درون شهری و بیرون شهری از امروز برای تخلفات حادثه ساز، شامل 20 تخلف راهنمایی و رانندگی انجام می شود.

 

 

وی با اشاره به اهمیت حفظ سلامت شهروندان در مسیر راه ها، مطرح کرد: در معابر درون شهری و بزرگراه ها خودروهای نظارتی پلیس مستقر می شوند که این متناسب با تصادف های وسائل نقلیه با عابران پیاده است.

 

وی با اشاره به ایمن سازی معابرپیاده درون شهری، بیان کرد: جلساتی با هدف تأمین امنیت و استانداردسازی پل های هوایی به ویژه در بزرگراه ها و معابر پیاده رو با مدیریت شهری گذاشته شده است.

 

گودرزی با بیان این مطلب که سرعت های زیاد و بی دقتی رانندگان یکی از دلایل تصادف ها با عابران پیاده است، بیان کرد: انتظار می رود با اجرای این طرح شاهد کاهش تصادف های جادی باشیم.

 

رئیس پلیس راهور استان البرز در پایان با تشریح خودروهای گشت نامحسوس، عنوان کرد: مأموران پلیس این خودروها با لباس فرم هستند و خودرو نیز بغل نویسی شده است.

 

 

 

چاپ خبر