طراح بزرگترین شهرهای بازی جهان:
امیدوارم «معمار رویاها» به دست بچه های ایران برسد
جعفری نژاد گفت: آرزو دارم بچه های ایران هر جایی که هستند، چراغ آرزوهای خود را روشن نگه دارند و نگذارند این چراغ خاموش شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، «احمد جعفری نژاد» امروز یکشنبه 23 تیر در مراسم «تجلیل از طراح و معمار ایرانی بزرگترین شهرهای بازی جهان» که در سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، گفت: از تمام کسانی که برای برپایی این جلسه کمک کردند، تشکر می کنم. باعث افتخار است که در آخر عمر بین دوستان و دوستداران قدیم و جدید باشم.

 

طراح و معمار ایرانی بزرگترین شهرهای بازی جهان که مدیر ارشد آتلیه معماری دیزنی لند است، اظهار داشت: تنها آرزوی من این است که بچه های ایران در هر جایی که هستند، چراغ آرزویشان را نگه دارند و نگذارند این چراغ خاموش شود. امیدواریم که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کمک کند که کتاب معمار رویاها به دست تمام بچه های ایران برسد تا از آن استفاده کنند.

 

وی با اشاره به مجموعه هزار و یک شب بیان کرد: از آقای ایروانی که اجازه داد خلاقیتی در مجموعه هزار و یک شب به وجود آوریم، تشکر می کنم. برای این پروژه جوانان ایرانی دور هم جمع شدند، یک تیم جوان و خلاق به وجود آوردند که اگر من هم بالای سر آنها نباشم، پرچم را بالا نگه می دارم.

 

این معمار صاحب نام که پنجاه سال فعالیت حرفه ای دارد، خاطرنشان کرد: آرزو دارم مجموعه هزار و یک شب ساخته شود، یک طرحی با نام شهر دلقک ها دارم که نقشه آن در حال کشیدن است. در قسمتی از این شهر آلاچیقی است با صندلی بزرگ و پیرترین دلقک ها آنجا نشسته اند. اگر این پارک باز شود، من آنجا می نشینم.

 

گفتنی است، در پایان این مراسم از «احمد جعفری نژاد»،‌ طراح و معمار ایرانی بزرگترین شهرهای بازی جهان که پس از پنجاه سال به ایران بازگشته است، تجلیل شد و هدایایی از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به وی اهدا شد.

چاپ خبر