دریادار فدوی:
دشمن جرات شلیک یک تیر به سمت ایران را ندارد
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حضور دشمنان در جبهه های مختلف نبرد علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش یافته است و بیش از ۳۰ سال است که دشمن حتی جرات نداشته یک تیر به سمت ایران شلیک کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزای شبستان از اصفهان، دریادار «علی فدوی» در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با تاکید بر نقش بی بدیل اصفهانی ها در هشت سال دفاع مقدس گفت: اصفهان دیار بزرگانی همچون شهید خرازی و ردانی پور است که سرشار از برکت برای ما بوده اند، می باشد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر شهیدان را اسوه و الگوی خود بدانیم در تکالیف ما نقشی ویژه خواند داشت، اظهار داشت: نقش پاسداران انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته باعث شده است که امروز در امنیت کامل زندگی کنیم.

 

وی به حضور دشمنان در جبهه های مختلف نبرد علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: امروز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزایش یافته است و عظمت جبهه حق به وضوح نمایان است.

 

فدوی به اظهارات رییس جمهوری آمریکا پیرامون نقش موثر ایران در شکست آمریکایی برای سقوط سوریه اشاره کرد و افزود: وزیر دفاع آنها هم در پایگاه ظفر امارات تصریح کرده که به همراه متحدانشان به دنبال ایجاد یک توان بازدارنده در برابر ایران هستند.

 

وی گفت: بیش از 30 سال است که حتی جرات نداشته اند یک تیر به سمت ایران شلیک کنند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه پاسداران و بسیجیان و خدمتگزاران نظام به تکالیف خود عمل کرده اند که نتیجه اش امنیت امروز کشور است، گفت: کشوری در دنیا حتی تفکر ایستادگی در برابر آمریکا را هم ندارد ولی به برکت انقلاب اسلامی، برخی در مجامع بین المللی مقابل آنها ایستادگی می کنیم.

 

گفتنی است در این مراسم از زحمات سردار «غلامرضا سلیمانی» فرمانده سابق سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان رئیس سازمان بسیج مستضعفین منصوب شده است تجلیل به عمل آمد و سردار «مجتبی فداء» به عنوان فرمانده جدید سپاه صاحب‌الزمان(عج) منصوب شد./

 

چاپ خبر