استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
گفتار، رفتار و عملکرد ما باید قرآنی و نشأت گرفته از سیره اهل بیت(ع) باشد
کلانتری تقویت حوزه فرهنگ و معنویت را بهترین نوع سرمایه گذاری دانست و گفت: گفتار، رفتار و عملکرد ما باید قرآنی و نشأت گرفته از سیره اهل بیت (علیهم السلام) باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «حسین کلانتری» امروز ( ۱۷ تیر ) در بازدید از کلاس ‌های سی و هفتمین دوره مسابقات «قرآن، نماز و عترت» استان کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت ۷۵۰ دانش آموز در این دوره از مسابقات اشاره کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاری در حوزه دین، فرهنگ و معنویت جامعه به خصوص علوم قرآنی، بالاترین نوع سرمایه گذاری است.


 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد مسیر قرآن را راهی مستقیم و هدایتگر دانست و خاطرنشان کرد: منش و روش درست، مأنوس شدن با قرآن و عترت است.


 

وی اضافه کرد: باید همواره سیره ائمه اطهار (علیهم السلام) را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و عملکرد ما باید قرآنی و برگرفته از سیره اهل بیت باشد.


 

کلانتری با اشاره به حضور ۷۵۰ دانش آموز در این دوره‌ ها، اظهار داشت: برپایی این کلاس ‌ها در ۱۴ رشته اجرایی و انتخاب ۷۴ نفر برای مرحله کشوری، گام مؤثری در ارتقای ظرفیت‌ های آموزشی رشته ‌های هدف و تبیین بهتر ارزش ‌های قرآن و عترت در جامعه است.


 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری این کلاس ‌ها را در رشد علمی، دینی و فکری جوانان و نوجوانان محسوس دانست و گفت: در دوره ‌ای که دشمن با هجمه‌ های فرهنگی و تبلیغاتی به دنبال انحراف در بین نسل جوان است، برنامه ریزی بر محور قرآنی به خنثی سازی نقشه‌ های دشمنان کمک شایانی می‌ کند.

 

چاپ خبر